Адвокат по кримінальним справам

Дана сторінка нашого порталу присвячена такому виду діяльності наших фахівців, як, адвокат у кримінальних справах в Києві. Не кожна юридична компанія може дійсно надати таку послугу, як кримінальний адвокат Київ, оскільки дана специфіка вимагає відмінних від звичайної юридичної діяльності знань, умінь, досвіду ведення кримінальних справ і т.п.

Ми гарантуємо Вам, що наша послуга, адвокат у кримінальних справах в Києві, це завжди сто відсотків гарантії професійного захисту наших клієнтів.

Наші поради:

Отже, порада перша:

Від тюрми і від суми не зарікайтеся

Будьте пильні, і запам'ятайте: той факт, що Ви ведете чесно свої справи і поки що ні в чому не замішані, зовсім не означає, що Вам нічого не загрожує, а наявність самого факту невинуватості - не є стовідсотковою гарантією того, що Вас ніколи не посадять. На зоні більшість громадян твердо впевнені, що вони сидять ні за що.

Безумовно, серед слідчих і поліцейських багато порядних, високопрофесійних людей. Але багато і тих, хто бажає скоріше засадити за ґрати першого зустрічного, а точніше того, хто "підпадає під статтю". Адже це набагато легше і безпечніше, ніж місяцями з ризиком для життя ганятися за якимось озброєним маніяком.

Інша наша порада теж дуже проста:

Як тільки Ви побачили, що починаєте отримувати солідні прибутки, відразу ж знайдіть собі адвоката.

Пораду знають всі, але на жаль, мало хто виконує. Саме тому далеко не всім вдається заздалегідь постелити солому в ту глибоку яму, яку вороги тільки задумали викопати. Заради пошуків гідного адвоката залиште рішення проблем з рекетом, будівництвом нової дачі, купівлею іномарки тощо. Цю пораду важко виконати ще й тому, що хороших адвокатів дуже мало. Їх одиниці, але вони все-таки є. Постарайтеся знайти таку людину, про яку говорять його справи, а не слова.

Наблизьте адвоката до себе, до своєї сім'ї. Коли з Вами, не дай Бог, трапиться біда, він буде допомагати Вам - не тільки як людина, якій платять гроші, а й як Ваш друг. Саме адвокат повинен завчасно подбати про тактику вашого захисту, обчислити можливих ворогів, їх дії, продумати і підготувати контрзаходи. І допомагати йому в цьому повинні Ви.

Деякі із заарештованих, засуджених, сподіваються на справедливість з допомогою прокуратури. Запам'ятайте: скарги в правоохоронних органах, як і всюди, направляються до тих, на кого скаржаться. І, звертаючись до прокурора, Ви звертаєтеся до одного з тих, хто Вас, власне, і посадив. Хоча і цей крок може виявитися в певній ситуації корисним.

Далі - порада третя:

Найкраще, що Ви можете зробити під час обшуку, арешту - це нічого не говорити і нічого не писати. Мовчіть і вимагайте адвоката.

Всі знають: коли до Вас прийшли з обшуком і арештом, обов'язково потрібно вимагати пред'явити підписаний і завірений печаткою ордер. А що робити далі? В американських фільмах заарештованому зачитують його права. У нас прав не зачитують, але все сказане Вами також використовують проти Вас. Вимагайте адвоката.

Коли вам нададуть першого зустрічного адвоката, вимагайте свого або хоча б дзвінка до родичів, які його викличуть. Запам'ятайте головне: як би Вас не лякали очевидністю вчиненого Вами злочину, Вашу вину може визначити тільки суд.

Під час арешту, як правило, людину обшукують і для цього можуть роздягнути. Це дуже принизливо, але до яких би заходів вдавалися щодо Вас, - ведіть себе з гідністю.

Разом з тим, не поводьтеся з поліцією гордовито.

Занадто розумний вигляд і незнайомі слова виводять з себе деяких оперативників більше ніж фізична відсіч. Нажаль, це і є та сама ситуація, де Вам не завадить виглядати «дурнем», який з усіма погоджується. Але разом з тим, - людиною, яка не допустить щодо себе ніяких серйозних відхилень від закону.

Порада четверта:

Якщо Вас б'ють, не чиніть опір і не відбивайтеся - від цього буде тільки гірше. Знову - таки, рішуче наполягайте на побаченні зі своїм адвокатом.Під час арешту не думайте про те, що і як говорити слідчому, для цього буде ще час. Зосередьтеся на тому, щоб взяти з собою побутові речі, які будуть Вам необхідні. Беріть неяскраву, непримітну, але теплу фуфайку (куртку), теплу білизну, зубну щітку, мило, продукти.

Вас, звичайно, можуть відпустити і через 24 години, а можуть - через 30 діб. "Там" дають 3 рази на добу окріп і один раз гарячу їжу. Лежати доводиться на голих нарах. Це вже в тюрмі годують три рази на день і дають матрац.

Наступна - п'ятиа порада:

У камері намагайтеся якомога менше вступати в контакт.

Але і не будьте занадто крутим. Краще ведіть себе спокійно і обмірковуйте дії, які допоможуть довести Вашу невинність. Зберігайте нервову енергію, - вона Вам дуже стане в нагоді, щоб вижити в системі, де все направлено на те, щоб зламати людину.

Не бійтеся сусідів по камері, навіть якщо деякі з них виглядають, як злодії в законі. Більшість з них, як і Ви, вперше потрапили під арешт. Але і за злодійськими законами не можна чіпати новачків. Тому що вони ще не встигли зробити нічого поганого.

При розмові контролюйте кожне своє слово і запам'ятайте: "серед зеків порожніх базарів не буває". Тому краще мовчіть. Звичайні на волі слова можуть бути витлумачені на жаргоні як тяжка образа, після якої арештант, який поважає себе, повинен покарати кривдника. Природно, щодо новачка таку ситуацію можуть перетворити на жарт, але тільки один раз. Якщо ж уникнути спору не вдалося, ні в якому разі не міняйте тему розмови і намагайтеся спокійно вирішити конфлікт.

Це на волі: чим менше людей в кімнаті, тим краще. Під час арешту - навпаки. Чим більше набита камера - тим більше історій, тим веселіше "сидіти". Просіть, щоб Вас перевели в найбільшу камеру.

Коли вперше зайшли в камеру, відразу запитаєте, де Ваші нари. Як правило, Вам їх покажуть. Не питайте про це охоронців, тому що це може не в кращому світлі зарекомендувати Вас серед затриманих. І не надавайте великого значення, якими - верхніми і нижніми - виявилися Ваші нари. Якщо Вам не відповідають, розміщуйтесь на будь-яких вільних, з часом все проясниться.

Придивіться, не починайте відразу ділитися з незнайомими людьми їжею. Красиві жести не забороняються, але на них не прийнято відповідати такими ж. Їжте свої передачі самі, ні на кого не звертаючи уваги. Потім, може бути, хтось поділиться з Вами, а Ви з ним. В іншому випадку Вас приймуть як слабкого. Типові передачі: сало, цибуля, білий хліб, цукор.

Не подавайте першим руку. Не надягайте яскравий одяг, - це закони «зони», до якої, сподіваємося, Ваша справа не дійде.

Шоста порада:

Намагайтеся зробити так, щоб родичі якомога менше ходили по інстанціях.

Деякі слідчі вдаються до нестандартних методів: пробують розговорити дружину, батька, - наприклад, можуть показати фотомонтажі, після яких дружина напише про Вас все, що було і чого не було. У зв'язку з тим, що свідчення близьких родичів не вимагають перевірки, ними ефектно користуються прокурори в судах. Якщо Вам не вдалося довести свою правоту під час слідства і Ви сподіваєтеся це зробити в суді - не покладайте дуже великих надій. Суддя - це звичайна людина, яка веде одночасно численну кількість справ. І у нього може не вистачити часу, щоб як слід ознайомитися саме з Вашою справою і виправити помилки слідства. Природно, якщо ви хочете як слід розлютити суддю, Ви можете спробувати затягти суд, доводячи свою непричетність.

І остання, найголовніша порада:

Ніколи не доводьте справу до того, щоб Вам знадобилися наші поради. Якщо все ж ситуація сталася і Ви потрапили в життєвий капкан, - в будь-який момент Ми готові надати свою допомогу і захист.

На даному порталі Ви зможете ознайомитися з усіма позиціями послуги, адвокат у кримінальних справах регіону Київ, які допоможуть Вам зрозуміти, які саме послуги і в яких інстанціях проводяться нашими адвокатами.