Ліцензія на пиво

Отримання ліцензії на продаж пива - це процес, який згідно з вимогами чинного українського законодавства повинен пройти кожен суб'єкт бізнесу, що бажає зайнятися подібним видом торгівлі.

Діяльність нашої юридичної компанії повністю охоплює столичний регіон (Київ та Київська область). Ми надаємо послуги в області права в усіх напрямках, в тому числі, допомагаємо оформити ліцензію на пиво.

Незалежно від існуючої проблематики, ми готові застосувати всі варіанти і можливості, щоб забезпечити отримання ліцензії на продаж пива для клієнта в найкоротші терміни.

Правова природа питання

Тривалий час ліцензія на роздрібну торгівлю пивом суб'єктами бізнесу не оформлювалась, адже таких вимог не було. Але в середині 2015 року набули законної сили правки до Податкового кодексу України (Закон 71 - VIII), відповідно до яких, пиво фактично було прирівняне до інших видів алкогольної продукції.

Відповідно, на цей продукт почала розповсюджуватися дія іншого профільного нормативно-правового акта - ЗУ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Обов'язковою умовою для особи, яка вирішить оформити ліцензію на пиво, є наявність РРО. Такою абревіатурою позначається контрольно-реєстраційний прилад (касовий апарат), що фіксує факт грошової операції.

Касове обладнання має бути належним способом зареєстрованим через податківців.

Вимоги до документів і вартість

Як і будь-який інший дозвільний документ, отримати ліцензію на торгівлю пивом можливо тільки за умови наявності документів, що передбачені нормами закону.

Якщо Ви остаточно вирішили отримати ліцензію на пиво і звернутись до фахівців нашої компанії, Вас проінформують щодо вичерпного переліку документів, без якого ліцензія на пиво видана бути не може це:

  • копія договору оренди на приміщення;
  • копія документа про право власності орендодавця на приміщення (квадратура від 20 м.);
  • виписка з ЄДРПОУ;
  • фото приміщення для торгівлі;
  • копія паспорта РРО.

За дозвіл на торгівлю пивом в населеному пункті сільського та селищного типу доведеться внести державний платіж в розмірі 500 грн. на рік. У місті торгувати пивом в рази дорожче. Там офіційний платіж  на пивну ліцензію становить 8 тис. грн. на рік.

Вартість ліцензії на пиво можна розбити на частини і розраховуватися з державою щокварталу. Це дуже зручно і багато хто цим користується.

Послуги нашої компанії - це гарантія економії часу.

Послуга

Строки (робочих днів)

Вартість (грн.)

1.

Ліцензія на пиво

7-10

1500

Додаткові витрати:

  1. нотаріальна довіреність для фізичних осіб-підприємців - 300 грн.
  2. офіційний платіж:
  • місто - 8000 грн. на 1 рік або 2000 грн. на 1 квартал;
  • сільська місцевість - 500 грн. на 1 рік або 125 грн. на 1 квартал.