Ліквідація

Ликвидация

Як закрити ТОВ в Україні

Ліквідація ТОВ з нульовим балансом

Як закрити ТОВ без податкової перевірки

Як закрити ТОВ з боргами

Ліквідація фірми може бути ускладнена наявністю боргів у компанії і неможливістю вчасно погасити свої зобов'язання як перед контрагентами, так і перед державою. Чинне законодавство містить норми, що передбачають відповідь на питання про те, як закрити ТОВ з боргами різними способами. Процедурі ліквідації підприємства з боргами присвячені недавно прийняті закони та кодекси, які і вступили в силу в кінці 2019 року

Законодавство, що регулює підстави, ведення та припинення підприємницької діяльності

Ліквідація ТОВ через продаж

Підприємництво відноситься до ризикованих видів діяльності, і не завжди реальний результат відповідає очікуванням. Крім відсутності прибутку причин закрити фірму швидко і з найменшими затратами праці може бути безліч. Ліквідація ТОВ шляхом продажу корпоративних прав третім особам відноситься до альтернативних, але повністю законних способів завершити бізнес максимально швидко і без обов'язкових процедур, передбачених законодавством при ліквідації в звичайному порядку.

Процедура ліквідації ТОВ за допомогою продажу корпоративних прав

Скільки коштує ліквідувати фірму без боргів

Положеннями ЦКУ передбачена процедура ліквідації підприємства в Україні, незалежно від наявності боргових зобов'язань перед контрагентами. У статті розглянемо поетапно, як закрити фірму без боргів, і скільки коштує закрити компанію самостійно.

Визнання відсутності за підприємством будь-яких боргів відбувається після фактичного складання кінцевого ліквідаційного балансу. Також, в ході камеральної перевірки ДПІ не повинно бути арифметичних помилок у податковій звітності. У разі виявлення помилок, які призвели до недоплати коштів до держбюджету, потрібно сплатити штраф і пеню.

Експрес ліквідація ТОВ

Ліквідація ТОВ

Ліквідація ФОП