Ліцензія на таксі

У цій статті, ми розповімо вам про те, що являє собою ліцензія на таксі в місті Києві, а також яким саме способом можна її отримати.

Що таке ліцензія на таксі?

Ліцензія на таксі - це офіційний дозвіл на заняття підприємницькою діяльністю в сфері перевезення пасажирів на таксі. Такий дозвіл видається державою суб’єктам підприємницької діяльності на необмежену кількість часу (іншими словами, на все життя). Крім того, слід врахувати, що діючі раніше ліцензійні картки були скасовані і на сьогоднішній день не використовуються.

Дуже часто особи початківці цікавляться, чи можна оформити ліцензію таксі без попереднього отримання ФОП або реєстрації фірми. Потрібно відзначити, що згідно з чинним законодавством України це неможливо, так як пасажирські перевезення - це вид підприємницької діяльності.

Також потрібно пам'ятати про те, що займатися перевезеннями пасажирів на таксі без ліцензії незаконно і такі дії можуть привести до різних неприємних наслідків, в тому числі штрафів, накладанням арешту на майно підприємця, та інше.

Скільки коштує ліцензія на таксі?

Фахівці нашої компанії готові взяти на себе всі складнощі, пов'язані з цим непростим завданням. При цьому кінцева вартість послуг буде залежати від:

  1. Виду підприємницької діяльності, яку ви відкрили (юридична особа або фізична особа підприємець);
  2. Кількості автомобільних транспортних засобів, що знаходяться у вашому автопарку (на які буде відбуватися видача ліцензій на таксі).

Для того щоб уточнити об'єктивну вартість ліцензії таксі у фахівців нашої компанії, ви можете зателефонувати нам прямо зараз за номерами телефонів, які вказані на нашому сайті.

Послуги нашої компанії 

Отримання ліцензії таксі з фахівцями нашої компанії - це зручне і практичне рішення. Ми повністю беремо на себе всі турботи, пов'язані з підготовкою і подачею документів. Крім того, таким чином, виключається ризик здійснення вами будь-якої помилки, здатної призвести до отримання відмови. При цьому користуватися ліцензією на таксі при веденні бізнесу ви зможете протягом усього життя, так як повторне оформлення не потрібно.

Для отримання ліцензії на таксі юристам нашої компанії знадобляться наступні документи

  • копія свідоцтва про реєстрацію ФОП або ж фірми;
  • копії технічних паспортів на автомобілі, які ви плануєте використовувати в своїй роботі.

В окремих випадках можуть знадобитися й наступні документи

  • договір з автопідприємством на стоянку і обслуговування ваших авто;
  • документація, що свідчить про професійну кваліфікацію механіка;
  • документація, що свідчить про професійну кваліфікацію медика.