Оформлення спадщини на автомобіль

Якщо ви отримали машину у спадок, протягом 6 місяців після смерті її власника потрібно пройти встановлену законом нотаріальну процедуру. Далі потрібно буде здійснити оформлення автомобіля у спадок у ДАІ. Переоформлення автомобіля у спадок на ім'я спадкоємця може викликати певні складнощі, з якими допоможуть розібратися фахівці нашої компанії.

Чому в оформленні авто у спадок потрібна професійна допомога юриста?

Процедура оформлення автомобіля у спадок вимагає від спадкоємця істотних тимчасових витрат на складання та оформлення юридичних документів. Основна причина, чому варто звернутися до юриста, – можливість скоротити терміни отримання машини у спадок. Адвокат повністю замінить вас на всіх етапах цієї процедури.

Також юридична допомога актуальна за наявності проблем із документами, які необхідні для оформлення автомобіля у спадщину. Фізособа без профільної освіти, практики навряд чи знає, як оформити спадщину на машину, коли:

  • померлий власник не залишив заповіту;
  • пропущений строк прийняття спадщини;
  • інші спадкоємці не бажають відмовлятися від прав на машину;
  • на автотранспортний засіб накладено арешт або діють інші обмеження;
  • у автомобіля у спадок російські номери та ін.

Наші юристи з багаторічним практичним досвідом вирішують і найбільш складні ситуації. При зверненні до нашої фірми можете бути впевненими і розраховувати на позитивний результат вашої справи.

Необхідні документи для переоформлення автомобіля у спадок

Якщо вирішили довірити оформлення спадщини на автомобіль нашому юристу, від вас будуть необхідні наступні документи:

  1. Паспорт.
  2. ІПН.
  3. Свідоцтво про смерть.
  4. Документи, що підтверджують родинні зв'язки.
  5. Документи на автомобіль.

Решту документів, які потрібно буде скласти або отримати у будь-якому органі, підготує наш фахівець. За бажанням оформити машину у спадок через співробітників нашої фірми ви повністю звільняєтесь від паперової тяганини і відвідування різних інстанцій.

Порядок надання послуги

Ви можете отримати безкоштовну консультацію за вказаними телефонами або в офісі компанії в Києві. Якщо вам необхідне оформлення спадщини на автомобіль, наш фахівець самостійно оформить свідоцтво про вступ у спадщину у нотаріуса. Після отримання документу потрібно звернутися до органів ДАІ для перереєстрації ТЗ. Офіційно оформивши автомобіль, ви зможете розпоряджатися ним на свій розсуд на правах власника.

Наші переваги

Ми гарантуємо грамотний юридичний супровід процедури успадкування авто за заповітом і за законом. Вирішуємо всі документальні та бюрократичні питання, звільняючи клієнта від довгих черг і спілкування з чиновниками. Оформлення автомобіля у спадок «під ключ» передбачає абсолютне звільнення спадкоємця від здійснення будь-яких дій. Все, що потрібно зробити, – це надати вихідні документи, після чого отримати нову документацію на ТЗ.