Тендерна документація

Довідка про корупцію

В рамках формування пакету документації для участі в конкурсі тендерів необхідна довідка про корупцію, яка видається органами Мін'юсту. Наша компанія надає послуги з отримання вищевказаних відомостей: вартість залежить від терміновості отримання інформації клієнтом.

Отримання довідки статистики за 1 годину

Якщо вам в процесі здійснення підприємницької діяльності необхідно терміново отримати довідку статистики в місті Київ, ми готові запропонувати свої послуги з оформлення даного документа. Наша компанія оформить довідку протягом однієї години без вашої присутності. Територія обслуговування клієнтів – Україна. Звертайтесь до наших юристів по телефону або замовляйте послугу безпосередньо на сайті.

Довідка про відсутність заборгованості по податках

Під час оформлення короткострокових позик фірмою, поповнення державного матеріального резерву, для відкриття точки безмитної торгівлі, ін. може знадобитися документальне підтвердження відсутності податкової заборгованості перед бюджетом.

Якщо вам необхідна довідка про відсутність заборгованості з різних держплатежів (податків, зборів) у терміновому порядку, і ви не бажаєте особисто відвідувати ДФС, збирати документи для її отримання, звертайтеся до нашої компанії. Ми надаємо послуги з видачі довідок з достовірною інформацією згідно із встановленим законодавством порядком.

Отримання довідки про несудимість

У статті розглянемо актуальне питання – як отримати довідку про несудимість, і для яких цілей необхідно її отримувати. Отримання даного документу є популярною процедурою в Україні. Його видачу здійснює єдиний державний заклад – Міністерство внутрішніх справ України.

Існує безліч ситуацій, коли вам може знадобитися довідка. Наприклад, одна з вимог відділу кадрів при працевлаштуванні нового співробітника – надати таку довідку. Також її вимагають працівники дипломатичних відомств при оформленні віз.

Отримання виписки з єдиного державного реєстру

В процесі ведення підприємницької діяльності часто виникають випадки, коли необхідні спеціальні документи, наприклад, витяг або виписка з єдиного державного реєстру. Ми займаємось даною процедурою з моменту подання запиту до моменту передачі документа клієнтові. Якщо вам потрібно замовити виписку з ЄДРПОУ терміново, тоді звертайтеся до нас. Кваліфіковані фахівці завжди раді допомогти вирішити проблеми, які виникають в складних юридичних питаннях або пов'язані з тривалим отриманням документів.

Отримати витяг з єдиного державного реєстру

Знадобився витяг з ЄДРПОУ, проте не знаєте де його можна оформити? Ми пропонуємо Вам довірити отримання витягу з Єдиного державного реєстру нашим фахівцям, які протягом 1-2 днів зможуть надати готовий документ. Ви можете замовити витяг з держреєстру, попередньо звернувшись в нашу компанію по телефону, особисто або електронною поштою. Ми гарантуємо, що оперативно отримаємо терміновий витяг з держреєстру, заощадивши ваш час. Адже наша основна місія - ефективна допомога клієнтам у здолані будь-яких перешкод, які виникають на шляху ведення бізнесу.