Довідка про корупцію

В рамках формування пакету документації для участі в конкурсі тендерів необхідна довідка про корупцію, яка видається органами Мін'юсту. Наша компанія надає послуги з отримання вищевказаних відомостей: вартість залежить від терміновості отримання інформації клієнтом.

Довідка про корупцію в Києві: що представляє собою документ

Інформація про фізичну особу, яка вчинила корупційне правопорушення, документально підтверджується довідкою про корупцію з державного реєстру. Якщо громадянин України або іноземець не здійснював проступків, з реєстру надається інформаційна довідка про відсутність корупційного правопорушення суб'єктом.

Якщо замовити довідку про корупцію на особу, яка вчинила корупційне правопорушення, в документі буде відображено наступне:

 • П.І.Б. українською мовою;
 • дата, місце народження;
 • паспортні данні;
 • ІПН;
 • місце роботи, посада;
 • галузь сфери діяльності;
 • місце фактичного проживання;
 • відомості про скоєне діяння корупційного характеру.

Бланк суворої звітності являє собою документ з відомостями на конкретну особу, які вказують по факту наявності або відсутності звинувачень в сфері корупційного законодавства. Довідка номерна. У ній відображається інформація про дату формування відомостей.

Надається довідка з держреєстру про відсутність корупційного правопорушення уповноваженими органами Мін'юсту.

Для чого необхідно отримання довідки про відсутність корупційного правопорушення

Необхідність в отриманні довідки корупції може виникнути в декількох випадках:

 1. Для участі в тендері або проведення держзакупівель.
 2. Для працевлаштування на нову держпосаду в сфері освіти, медицини, економіки, ін.
 3. Для отримання посади, пов'язаної з виконанням державних функцій (депутати, їх помічники, співробітники МВС, працівники прокуратури, ін.).

Для оформлення довідки про корупцію в Києві з документів вам достатньо надати копію паспорта. Якщо вам терміново потрібен бланк для пред'явлення в держоргани, замовте довідку про корупцію зараз. Ми пропонуємо свої послуги за лояльною ціною: залежить від термінів отримання відомостей.