Реєстрація касового апарату

Касовий апарат (РРО) - пристрій, призначений для обліку та фіксації розрахункових операцій під час здійснення підприємницької діяльності. Перед введенням його в експлуатацію і для законного використання необхідна реєстрація касового апарату в Державній фіскальній службі (ДФС).

Наша компанія надає комплекс послуг з реєстрації РРО для ведення торгівельної діяльності згідно з чинним законодавством. Ви можете звернутися в нашу фірму по телефону, поштою, особисто і отримати консультацію щодо вартості послуг, переліку необхідних документів.

Реєстрація РРР: покрокова інструкція, як зареєструвати РРО без помилок

Для законного ведення бізнесу фізичні особи-підприємці та юридичні особи зобов'язані придбати встановленої модифікації пристрій і зареєструвати його. Процедура здійснюється в контролюючих органах, де підприємець перебуває на податковому обліку.

Для реєстрації касового апарату в податковій суб’єкту підприємницької діяльності (СПД) потрібно виконати наступні кроки:

 1. Вибрати необхідну модель пристрою, перевірити в списку держреєстру наявність такої модифікації РРО.
 2. Придбати техніку в спеціалізованій точці продажу.
 3. Звернутися до ЦСО, укласти договір на технічне обслуговування. Центр зобов'язаний мати відповідні договори з постачальниками технічних пристроїв на відповідну модель, яка була придбана підприємцем.
 4. Зібрати документацію і подати в ДПІ в паперовому вигляді або електронному форматі для постановки на облік і подальшого внесення даних в єдину базу.
 5. Ухвалення рішення ДФС про реєстрацію касового апарату або відмову від проведення процедури по законним причинам.
 6. При позитивному рішенні податкова служба формує фіскальний номер і реєструє його в електронній системі.
 7. ДПІ видає довідку про взяття на облік пристрою та резервування фіскального номера.
 8. Підприємець повинен перевести пристрій в фіскальний режим в термін до 5 днів, опломбувати РРО, отримати підтверджуючі документи (акт введення в експлуатацію, довідку про опломбування).
 9. Фактична реєстрація РРО здійснюється після подачі відповідних документів в ДФС і внесення даних в систему.
 10. Видача реєстраційного посвідчення за формою №3-РРО.

Документи для реєстрації

Послуга нашої компанії - реєстрація касового апарату - передбачає виконання всіх етапів процедури - від оформлення заяви до отримання реєстраційного посвідчення. Від клієнта вимагається надати наступні копії:

 • паспорта пристрою;
 • квитанцій, чеків, платіжних доручень, що підтверджують факт придбання, або володіння пристроєм на безоплатній основі;
 • договору оренди на торгівельну точку, свідоцтва про право власності, інших документів, які будуть законною підставою для установки реєстратора в місці здійснення продажів;
 • договору на техобслуговування, укладеного між СПД та ЦСО.

Ми гарантуємо, що реєстрація касового апарату в податковій службі буде виконана терміном від 2 до 5 робочих днів. При замовленні послуги вартість буде розрахована індивідуально для кожного клієнта - в залежності від кількості пристроїв, які необхідно зареєструвати.

Послуги з реєстрації РРО в нашій компанії

Якщо вам необхідно зареєструвати касовий апарат в податковій, наша фірма готова надати такі послуги в стислі терміни. Оформлення та видача документів здійснюється в строк від 2 до 5 днів.