Реєстрація змін

Регистрация изменений

Збільшення статутного капіталу

Для юридичних осіб організаційно-правових форм АТ, ТОВ (ТДВ) передбачений законом порядок збільшення статутного капіталу - це простий і ефективний шлях розвитку бізнесу. На такий крок змушені йти учасники згаданих господарських товариств в умовах розширення виробництва, виходу на нові ринки або при бажанні поліпшити існуючі інвестиційні умови.

Зменшення статутного капіталу

Статутний капітал - це фінансово-економічний базис для існування господарських товариств (АТ, ТОВ, ТДВ). Він формується засновниками і спрямований на реалізацію суб'єктами бізнесу поставлених цілей.

Зміна засновника

Зміна засновників товариства – це достатньо істотна процедура в аспекті подальшої роботи суб’єкта господарювання, яка може потягнути за собою багато реформ у бізнесі. Враховуючи той факт, що зміна засновника в Україні є поширеною практикою, спостерігається не абиякий інтерес до цієї процедури.

Ми розповімо, як змінити засновників ТОВ та попередити виникнення типових проблем.

Перереєстрація підприємств, фірм в Києві

Перереєстрація підприємства – комплекс юридичних дій, необхідних для зміни будь-яких даних юридичної особи. У будь-якій фірмі може знадобитися зміна виду діяльності, адреси, статутного фонду і багатьох інших відомостей. Наприклад, може знадобитися перереєстрація статуту ТОВ, зміна керівника або юридичної адреси – такі дії називають перереєстрацією.

Порядок перереєстрації статуту, як і всі інші дії, регламентовані законодавством. Для їх правильного проведення необхідно пам'ятати ряд нюансів.

Як подати форму реєстратору

Підтвердження відомостей про юридичну особу - зобов'язання, яке відповідно до українського законодавства покладено на керівників усіх функціонуючих підприємств. Щоб його виконати, необхідно подати форму 6 до реєструючого органу. Однак Закон "Про держреєстрацію юросіб і фізичних-осіб підприємців" містить досить туманні формулювання, а тому перед багатьма керівними особами постає питання, "як подати форму 6". З подібною проблемою до нас звернувся Олексій, і отримав вичерпну відповідь, яку ми наводимо нижче.

1. Термін подачі

Вихід учасника ТОВ

Здійснювати вихід учасника з ТОВ (Україна) необхідно з увагою до деталей, враховуючи кожен нюанс. Ми розповімо вам, як вийти із засновників товариства з мінімальними витратами, виконавши процедуру у правовому полі.

Оформлення виходу з ТОВ або зміна учасника – процедури, під час яких необхідно правильно збирати та заповнювати документи. Будь-яка допущена помилка може призвести до визнання цієї процедури незаконною.

Як правильно оформити вихід із числа учасників ТОВ

Зміна розміру статутного капіталу

Зміна розміру статутного капіталу юридичної особи – невід'ємне право його учасників. Причин для проведення такої процедури може бути кілька, проте порядок чітко регламентований законодавством. Ми розповімо, як проводиться зміна статутного капіталу ТОВ, які існують нюанси у цьому питанні, а також які витрати доведеться понести у зв'язку з подібними діями.

Зміна директора

Зміна керівника юридичної особи може відбуватися з різних підстав. Незалежно від того, вирішив керівник звільнитися з власної ініціативи, чи це було рішення власників компанії, процедура зміни директора ТОВ повинна проводитися у відповідності до вимог чинного законодавства. У цій статті ми розповімо, як змінити директора ТОВ, уникаючи типових помилок та проблем у майбутньому.

Зміна КВЕД в Києві та Київській області

У процесі розвитку бізнесу підприємці та організації стикаються з необхідністю повної зміни лінії роботи або доповнення будь-яких нових напрямків. У нашу компанію звернувся підприємець Віктор Миколайович з питанням, як додати коди КВЕД недорого, і які документи для цього необхідно підготувати. Для економії часу клієнта ми запропонували допомогу в зміні КВЕД з гарантією, що всі дії по переоформленню будуть виконані максимально швидко і без його участі.

Зміна юридичної адреси фірми, організації ТОВ

Зміна адресу юридичної особи – це не просто переїзд працівників в інший офіс або внесення змін до фірмового бланку. В першу чергу під зміною юридичної адреси підприємства слід розуміти виконання цілого ряду правових та реєстраційних дій, направлених на приведення документації та діяльності фірми у відповідність.

Кваліфікована юридична допомога

Зміна юридичної адреси – відповідальний крок. Щоб уникнути проблем у майбутньому підготовка та сама реєстрація зміни повинна виконуватися грамотними та досвідченими юристами, яких можна знайти серед наших спеціалістів.

Зміна найменування фірми, організації

Процедура, що дозволяє змінити назви ТОВ, складається з реєстрації змін і внесення їх до установчих документів, а також здійснення додаткових дій. На питання наших клієнтів щодо того, хто реєструє зміну найменування юридичної особи, які документи потрібні для зміни назви ТОВ, а також, що ще необхідно зробити, крім реєстрації, ми відповімо далі.

Зміна засновника ТОВ

Зміна учасника ТОВ вважається однією з найбільш частих корпоративних процедур. Необхідність у цьому може виникнути з різних причин. Перереєстрація власника ТОВ – процес із чітко встановленими правилами. Зі статті ви дізнаєтеся, як змінити засновника у найкоротші терміни і без виникнення проблем у майбутньому внаслідок помилок.