Зміна КВЕД в Києві та Київській області

У процесі розвитку бізнесу підприємці та організації стикаються з необхідністю повної зміни лінії роботи або доповнення будь-яких нових напрямків. У нашу компанію звернувся підприємець Віктор Миколайович з питанням, як додати коди КВЕД недорого, і які документи для цього необхідно підготувати. Для економії часу клієнта ми запропонували допомогу в зміні КВЕД з гарантією, що всі дії по переоформленню будуть виконані максимально швидко і без його участі. Додатково ми проконсультували Віктора, яким чином можна змінити КВЕД для юридичних осіб самостійно, і в які інстанції необхідно буде звертатися.

Слід знати, що додати КВЕД ви можете, незалежно від організаційно-правової форми вашої компанії, напрямку роботи, кількості найманих працівників тощо. Якщо ж ви підприємець, тоді процедура зміни видів діяльності певним чином відрізняється.

Як змінити коди КВЕД в нашій компанії?

 Зміна КВЕД - досить об'ємна і кропітка процедура, яка вимагає часу і уваги. Якщо у вас виникли складності і необхідна допомога в додаванні КВЕД, оформленні супутніх документів, звертайтеся до наших юристів. Ми виконаємо ряд необхідних дій замість вас.