Іноземцям

Иностранцам

Прописка

Продовження дозволу на роботу

Продовження дозволу на роботу – додаткова послуга, необхідна після закінчення терміну його дії.

Не знаючи, як оформити продовження дозволу, іноземець може створити для себе багато непотрібних проблем. Після закінчення дії даного документу йому потрібно буде залишити територію української держави.

Послуга з продовження дозволу на роботу надається фахівцями нашої компанії не 1-й рік. Ми знаємо її специфіку, терміни, перелік необхідної документації, а також взаємодіємо з уповноваженими державними структурами.

Продовження посвідки на тимчасове проживання

Продовження посвідки на проживання в Україні – обов'язкова процедура для всіх, у кого завершився термін дії даного документа, і хто, як і раніше, бажає залишатися на території країни. Також, це – єдиний вихід для нерезидентів, які з різних причин не мають законної можливості оформити постійну посвідку на проживання (українське громадянство).

Процедура продовження такого документу більш спрощена, ніж його оформлення. Однак у багатьох іноземців можуть виникати різні складнощі під час збору та заповнення документів.

Посвідка на постійне проживання

Останнім часом у міграційному законодавстві відбулися зміни відносно порядку отримання постійної посвідки на проживання. Для законного перебування іноземця у будь-якому місті України потрібно отримати спеціальне посвідчення – посвідку на проживання.

Нюанси оформлення дозволу

Система видачі посвідки на постійне проживання стала вдосконаленою. Міграційна служба оформлює посвідчення у 2-х зразках:

посвідка на тимчасове проживання

Для можливості реалізації і захисту своїх прав, запобігання негативних наслідків, пов'язаних з нелегальним перебуванням на території України, іноземцю необхідно отримати дозвіл від державних міграційних органів. Таким дозвільним документом є тимчасова посвідка на проживання в Україні.

Отримання ідентифікаційного номера для іноземців

Процедура оформлення індивідуального номеру іноземною особою актуальна для купівлі житла, ведення бізнесу, відкриття банківських рахунків. Це дозволяє законно сплачувати обов'язкові податки до бюджету без порушення чинного законодавства.

Дозвіл на працевлаштування

Дозвіл на роботу в Україні регламентується законодавством – ЗУ №5067-VI від 31.08.2018, №3773-VI від 29.04.2018, №2058-VIII, який набрав чинності 23.05.2017. Іноземці мають право працювати на Україні після отримання офіційного дозволу.

Дозвіл на працевлаштування в Україні – вид документу, який дозволяє підприємцю певний період використовувати працю іноземця для виконання робіт на 1-й або більше посадах.

Послуги іноземним громадянам

  1. Отримання дозволу на працевлаштування іноземним громадянам - 2000 грн.
  2. Оформлення документів для отримання посвідки на тимчасове проживання - 3600 грн.
  3. Оформлення документів для отримання посвідки на постійне проживання в Україні від 3600 грн.
  4. Допомога в оформленні прописки іноземним громадянам від 4000 грн.
  5. Отримання ідентифікаційного коду для іноземців - 600 грн.
  6. Продовження посвідки на тимчасове проживання в Україні - 3600 грн.
  7. Продовження дозволу на працевлаштування в Україні - 2000 грн.