Продовження посвідки на тимчасове проживання

Продовження посвідки на проживання в Україні – обов'язкова процедура для всіх, у кого завершився термін дії даного документа, і хто, як і раніше, бажає залишатися на території країни. Також, це – єдиний вихід для нерезидентів, які з різних причин не мають законної можливості оформити постійну посвідку на проживання (українське громадянство).

Процедура продовження такого документу більш спрощена, ніж його оформлення. Однак у багатьох іноземців можуть виникати різні складнощі під час збору та заповнення документів.

По закінченню терміну дії документу, що дозволяє законно перебувати у країні, ви маєте право продовжити його строк дії. Для продовження посвідки на проживання зазвичай використовуються аналогічні підстави, які застосовувалися вперше при його отриманні (у разі їх актуальності). Серед таких підстав – одруження, проходження навчання у ВНЗ, інші.

При продовженні терміну перебування іноземця в Україні співробітниками Міграційної служби перевіряються підстави для прийняття такого рішення.

Наші фахівці можуть допомогти вам підготувати необхідну документацію, знайти законні підстави і продовжити дозвіл на проживання. Ми маємо значний досвід роботи у даному напрямку, гарантуємо своєчасне і професійне консультування, а також максимально доступні ціни на послуги.

Для початку роботи від клієнта потрібні наступні документи/інформація:

  • уже отриманий раніше документ, що надає право проживати у країні;
  • паспорт;
  • документ, який дозволяє законно продовжити термін перебування у країні (наприклад, довідка з ВНЗ, свідоцтво про шлюб);
  • 4 фото 3,5х4,5 сантиметри.