Про компанію

Адвокатська правова компанія – успішна компанія, яка спеціалізується в області права. Ми надаємо кваліфіковану юридичну допомогу з цивільно-правових питань; в кримінальних, господарських і інших  справах. За час своєї роботи ми допомогли вирішити найбільш складні питання, про що свідчать позитивні відгуки клієнтів.

Місія

Наша мета - досягти максимально ефективного результату в роботі, допомогти клієнтам знайти сприятливий вихід  з будь-якої  ситуації. Ми завжди раді нашим новим клієнтам і готові надати безкоштовну консультацію он-лайн, по телефону або за допомогою зворотнього зв'язку. Адвокатська правова компанія прагне  задовольнити бажання і потреби клієнтів, щоб в майбутньому стати постійним партнером з ними.

Особливості компанії

Співробітники Адвокатської правової компанії - дипломовані юристи, які мають досвід роботи не менше 5 років. Фахівці постійно відстежують зміни в законодавстві, тому якісно і своєчасно можуть надати повноцінну консультацію, вирішити трудову суперечку або іншу проблему в усіх галузях права.

Ми працюємо як з приватними особами, особами-підприємцями, так і з підприємствами, холдинговими компаніями, іншими структурами.

Наш Девіз

Наш слоган: "У своїй роботі ми робимо усе можливе, і навіть ще трохи більше"!

Наші фахівці детально аналізують правові проблеми клієнта, щоб максимально ефективно знайти рішення, дотримуючись строгого рівня конфіденційності. При нагоді врегулювання питань без судових інстанцій, ми допомагаємо знайти взаємовигідне рішення двом сторонам процесу.

Що ще пропонує компанія?

На ринку юридичних послуг ми також пропонуємо фізичним і юридичним особам комплексне рішення проблем, починаючи від оформлення довідок, підготовки документів, супроводу при відкритті підприємств, закінчуючи виконанням різних реєстраційних і ліквідаційних дій.