Ліцензія на туроператорську діяльність

Відкриття туристичної компанії в Україні пов'язане з отриманням ліцензії туроператора, яка з 2015 року видається безстроково.

Ми готові запропонувати нашим клієнтам оформлення ліцензії на туроператорську діяльність в найкоротші терміни. Наші фахівці проконсультують вас по встановленим законодавством вимогам, підготують пакет документів для подачі в Мінекономрозвитку і представлять ваші інтереси перед державою. 

Перелік документів

Для отримання ліцензії туроператора в Україні необхідно надати наступні документи:

  • копія банківської гарантії (нотаріальне завірення не потрібно);
  • копія договору зі страховиком з усіма додатками, по предмету страхування життя і здоров'я туристів. На копії обов'язкова наявність підпису директора і печатки компанії.
  • пакет документів, що підтверджують права на службове приміщення, його технічні характеристики, призначення кімнат (підійде планування з поясненнями).
  • копія диплому про туристичну освіту директора або виписка з трудової книжки, яка підтверджує нормативний профільний стаж.
  • контактні дані (телефон, адреса електронної пошти) і банківські реквізити заявника.

Перерахований перелік відправляється на попередню оцінку нашим менеджерам. У разі, якщо у вас не буде вистачати тих чи інших документів, ми допоможемо з їх оформленням. Як тільки документація для отримання ліцензії на туроператорську діяльність буде готова, ми надамо її вам на затвердження і підпис, а після відправимо до Мінекономрозвитку.

Переваги звернення до спеціалістів

Грамотне оформлення ліцензії на туроператорську діяльність забезпечить комфортне ведення діяльності без виникнення спірних ситуацій з клієнтами і контролюючими органами.