Спадкові справи

Наследственные дела

Юрист по спадковим справам

У статті аналізуються проблеми, що виникають при оформленні спадщини, а також значення кваліфікованої юридичної допомоги адвоката із спадкових справ в Києві для їх ефективного вирішення.

При вступі у права спадкування, підписанні спадкових договорів, вирішенні проблем, що виникають під час складання заповіту, необхідні послуги адвоката із спадкових справ.

Поділ спадщини між спадкоємцями

Главами 84-86 ЦК України визначено чіткий порядок, як розділити спадщину між декількома фізособами, чи можливий розподіл майна між спадкоємцями без наявності заповіту, особливості успадкування нерухомості.

Розглянемо детально нюанси поділу майна між спадкоємцями у різних ситуаціях у цій статті.

Послуги юриста з оформлення спадщини

Юрист зі спадкових справ у нашій компанії проконсультує, як правильно оформити спадщину в Україні, яка потрібна для цього інформація, документи, орієнтовні терміни оформлення права спадкування в юридичній фірмі.

Розглянемо детальніше актуальність послуг з оформлення спадщини, тонкощі процесу відкриття спадкових справ у Києві і оформлення документів на майно, що заповідається.

Відновлення строку прийняття спадщини

У разі пропуску строків для прийняття майна, що заповідається, з поважної причини українським законодавством допускається відновлення терміну для прийняття і оформлення спадщини. Допомогти у цьому може адвокат, що спеціалізується на оформленні документації на спадкове майно. Юрист нашої компанії підготує необхідні документи для проведення даної процедури максимально швидко.

Оформлення спадщини на земельну ділянку

Оформлення спадщини на землю передбачає юридично грамотні та своєчасні дії спадкоємця. Під час оформлення спадщини на земельну ділянку можуть виникнути проблеми у результаті суперечки між спадкоємцями, або, якщо земельна ділянка не була оформлена померлим власником відповідно до вимог законодавства.

Що входить до процедури оформлення спадщини на землю?

Процедура законного оформлення спадщини на землю передбачає 2 пункти:

Оформлення спадщини через суд

Наша компанія вирішує найбільш складні питання з розподілу спадщини у суді: здійснює оформлення спадщини через суд для клієнтів у разі пропуску 6-місячного терміну вступу, відсутності правовстановлюючих документів або наявності в них помилок.

У статті розглянуто методи і варіанти вирішення спірних ситуацій спадкового характеру – як оформити спадщину через суд для можливості продовження терміну спадкування, при порушенні прав на отримання спадкового майна, для визнання заповіту незаконним.

Оформлення права власності на квартиру у спадок

Оформлення права власності на квартиру, отриманої у спадок, а також реєстрація успадкованої квартири повністю регламентовано чинним законодавством. Процедура передбачає конкретний порядок дій спадкоємця і нотаріуса у визначені законом терміни.

Детальніше про оформлення та реєстрацію можна прочитати у нашій статті.

Оформлення спадщини на квартиру

У статті розглянуто, що представляє собою оформлення спадщини на квартиру, який встановлений порядок оформлення спадщини на будинок. Законодавством України передбачена чітка процедура оформлення права на спадок за законом чи заповітом: розберемо її більш детально.

Особливості вступу у право успадкування

ЦК України регулює правила наслідування житла. Книгою 6 ЦКУ затверджений:

Оформлення спадщини на автомобіль

Якщо ви отримали машину у спадок, протягом 6 місяців після смерті її власника потрібно пройти встановлену законом нотаріальну процедуру. Далі потрібно буде здійснити оформлення автомобіля у спадок у ДАІ. Переоформлення автомобіля у спадок на ім'я спадкоємця може викликати певні складнощі, з якими допоможуть розібратися фахівці нашої компанії.

Які документи потрібні для спадщини квартири

Документи для оформлення спадщини на квартиру надаються нотаріусу при вступі у права спадкування як за законом, так і за заповітом. Повний перелік документів для оформлення спадщини на квартиру міститься в Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України. Крім цього, законодавством передбачено певні вимоги до такого роду документів.