Сімейні спори

Семейные дела

Адвокат по сімейним справам

1

Розподіл майна між подружжям

Розподіл майна при розлученні – один із найбільш спірних питань. Сімейний кодекс (СК) України регламентує цей процес главою 14.

У статті розглядаються види майна подружжя, що підлягає розподілу, способи врегулювання суперечок – за допомогою мирних угод або шляхом розгляду конфлікту у судових інстанціях.

Майно подружжя, що підлягає розподілу

Одне із завдань сімейного законодавства – врегулювання питання щодо розподілу спільно нажитого майна при розлученні між подружжям без шкоди для інтересів обох сторін.

Адвокат по аліментах

Для стягнення аліментних виплат згідно із законодавством необхідні знання у галузі права. Юрист з аліментних справ допоможе клієнтам вирішити проблеми з призначення фіксованої суми допомоги, у мінімальному розмірі або шляхом відрахування частини з доходу платника.

Стягнення аліментних виплат, оформлення документів для їх нарахування найчастіше викликає складнощі у батьків. Адвокат з аліментних справ допоможе знайти відповіді на ці запитання клієнта, проконсультує щодо розміру фінансової допомоги, яка має бути призначена, особливостей її нарахування.

Юрист з розподілу майна подружжя

У процесі розірвання шлюбу поділ фінансових активів, власності між подружжям є невід'ємною процедурою. Адвокат з розподілу майна допоможе виконати процедуру максимально точно, а головне – законно.

Питання розподілу майнових прав стосується подружжя у процесі розірвання шлюбу або припинення спільного проживання. При розподілі часток майна враховується повний перелік матеріальних благ, затверджених законом. Юрист з розподілу майна допоможе законно розділити житло, нерухомість, придбані у період відносин, - з урахуванням до і після вступу в офіційний шлюб.

Позбавлення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав в Україні регламентується Сімейним кодексом (СК) України. Основна мета – захист дітей, які опинились у вкрай несприятливих і небезпечних умовах у зв'язку з некоректною поведінкою їхніх батьків. Дана міра служить покаранням для батька чи матері, які навмисне наражають на небезпеку свою дитину. Підстави для позбавлення батьківських прав батька або матері, процедуру і наслідки проаналізуємо у нашій статті.

Складання шлюбного договору

У статті розглянуто основні правові нюанси: як укласти шлюбний контракт, важливі пункти даного документу, умови оскарження, розірвання. Детальна інструкція дозволить оформити контракт правильно, дотримуючись законодавства.

Консультація юриста по розлученню

Щоб шлюборозлучний процес пройшов з дотриманням норм законодавства, врахуванням інтересів подружжя і дітей, найкращим варіантом є звернення по допомогу до кваліфікованого юриста.

Визнання шлюбу недійсним

Перебування у зареєстрованих шлюбних відносинах передбачає наслідки, пов'язані з майновими правами, обов'язками з утримання, спадковими правами. Для захисту прав подружжя Сімейним кодексом (СК) України передбачені норми, що регламентують майнові та інші питання шлюбних відносин, у тому числі і умови їх укладання.

Санкція за порушення сімейного законодавства – визнання шлюбу недійсним в Україні. Причини, порядок і наслідки недійсності шлюбу розглянемо у нашій статті.

Адвокат розлучення

Виникнення проблем, розбіжностей між подружжям, яке розлучається, реально передбачити. Юрист із розлучень допоможе об'єктивно оцінити ситуацію, виважено прийняти правильне рішення з поточних і супутніх питань шлюборозлучного процесу.

Шлюборозлучний процес – юридично складний і копіткий, який передбачає документальну підготовку з урахуванням ситуації, що склалася у родині. Від громадянства подружжя, наявності у них власних, спільних дітей, узгодження фінансових питань залежить тривалість розірвання шлюбу.