Супровід угод з нерухомістю

Для безпечного придбання об'єктів нерухомості, укладення угоди важливо завчасно скористатися послугами юриста. Це дозволить законно оформити договір на покупку житла або оперативно продати квартиру, дачу, минаючи бюрократичну тяганину.

У нас надаються юридичні послуги з супроводу угод з нерухомістю для забезпечення захисту інтересів клієнта, законності проведення операції, правильного і безперешкодного оформлення документації. Юрист здійснить необхідний комплекс дій із супроводу угод - операцій з нерухомістю та землею.

Для чого потрібен супровід угод з нерухомістю в Києві і Україні?

Актуальність послуги полягає в запобіганні можливих нюансів при купівлі, продажу житлових, комерційних об'єктів. Здійснюючи операцію самостійно, фізособа ризикує зіткнутися з неправомірними, шахрайськими діями з боку покупця / продавця.

Купівля-продаж нерухомого майна передбачає не тільки передачу коштів за об'єкт, але і підготовку документів для законного проведення процедури. Самостійне здійснення угоди вимагає достатніх юридичних знань - для коректного складання, підписання договорів при оформленні права на квартиру або інше житло. Оскільки такого типу угоди здійснюються досить рідко, краще не економити на супроводі угод юридичною компанією.

Юрист в рамках послуг допомагає виявити і запобігти:

 • наявність прописаних в квартирі неповнолітніх громадян, осіб, які постійно проживають за територією України;
 • порушення прав фізосіб при купівлі / продажу житла в Києві (дружини, чоловіка, прийомних / рідних дітей, інших родичів);
 • реалізацію нерухомого майна без дозволу і згоди другого з подружжя, органів опіки;
 • наявність арешту, заборони на продаж майна, банківської застави на об'єкті;
 • здійснення продажу, придбання квартир, ділянок землі недієздатними особами;
 • заниження реальної вартості житла;
 • документальне підтвердження наявності прав на зведення об'єктів на ділянках;
 • фальсифіковані документи на нерухоме майно;
 • різні порушення - наприклад, в пунктах форми договору.

Перераховані факти - обов'язкові при здійсненні угоди. Кваліфікований юрист допоможе розібратися з можливими проблемами, заощадить кошти і тимчасові витрати клієнта. Рекомендуємо скористатися юридичним супроводом при покупці квартир для підготовки довідок, правовстановлюючих документів, проведення оцінки, експертиз, реєстрації угоди.

Супровід угод з нерухомістю на первинному ринку

Один з поширених ризиків на ринку новобудов - недобросовісні забудовники. Деякі починають забудову на умовах пайової участі. Мета даного договору - отримання клієнтами у власність прав на квартиру шляхом внесення певної суми коштів в частці з юридичною особою - інвестором.

Згідно угоді, компанія-забудовник зобов'язується побудувати об'єкт в обумовлений договором період, передавши частину фізособі, що фінансує будівництво. Пайовик зобов'язується в термін провести фінансові вкладення і прийняти свою долю.

Обидві сторони можуть порушити зобов'язання. Внаслідок цього терміни будівництва, здачі об'єкта в експлуатацію порушуються. Юрист допоможе врегулювати ситуацію в досудовому або судовому порядку. Юридичний супровід угоди - оптимальний спосіб законно придбати нерухомість на первинному ринку в Києві.

Супровід угод з нерухомістю при покупці на вторинному ринку

Купуючи майно на вторинному ринку, ризиків набагато більше. Нерухомість може бути під заставою, обтяжена судом або виконавчими органами в рамках невиплати кредиту, аліментів, іншого типу заборгованості. Допомога юриста в даних ситуаціях обов'язкова: супровід угоди юристом передбачає процедуру від комплексної консультації по питаннях, що цікавлять до моменту укладення договору на покупку житлових об'єктів.

Звертаючись в нашу компанію, клієнт отримує:

 1. Комплексні консультації щодо придбання об'єктів в Києві, підготовки документів, витребування довідок, укладення договорів.
 2. Послугу юридичного супроводу "під ключ".
 3. Розробку та укладання договорів оренди, суборенди, дарування з урахуванням вимог клієнта.
 4. Перевірку житла на "юридичну чистоту".
 5. Експертизу правовстановлюючих документів.
 6. Підготовку та заповнення бланків документів, необхідних для здійснення угоди в рамках правового поля.
 7. Оцінку об'єкта відповідно до ринкової вартості.
 8. Перевірку право-, дієздатності сторін процесу.
 9. Встановлення факту - нерухомість в заставі, під арештом або вільна для законного здійснення угоди.
 10. Узгодження умов оформлення договору (придбання / продажу житлового фонду) між сторонами.
 11. Контроль над підписанням документації, передачею коштів в рамках повноважень юристів.
 12. Виконання умов договору замовником (юрист проконсультує щодо прав і обов'язків клієнта при виконанні договірних зобов'язань).

Юристи компанії надають супровід угод на вторинному ринку для попередження та мінімізації ризиків клієнтів в момент збору документації і переоформлення нерухомості.

Юрист по новобудовах в Києві

Скориставшись допомогою юриста з супроводу угод на первинному ринку, клієнт отримує наступний комплекс послуг:

 • аналіз діяльності забудовника (авторитет, історію будівництва попередніх об'єктів, дотримання термінів здачі новобудов в експлуатацію);
 • ознайомлення з установчою документацією, перевірку ліцензій на будівництво;
 • перевірку фінансової звітності компанії (наявність претензій, позовів з боку пайовиків, ризики банкрутства).

Завчасна перевірка дозволить запобігти покупці житла у недобросовісного, нелегального забудовника.

Порядок перевірки документів

Супровід угоди передбачає правовий аналіз зразків договорів, документів, проектів перед:

 • покупкою, оформленням права на квартиру;
 • інвестуванням в нерухомість;
 • придбанням об'єкта шляхом пайової участі;
 • майнових прав на квартиру.

До виконання перевірки довідок, копій документації юристові потрібен відповідний перелік від клієнта. При відсутності необхідних бланків фахівець самостійно отримає документи в державних органах виконавчої влади.

Юристи перевірять продавця / покупця на правоздатність, наявність, справжність паспортів сторін, проаналізують правовстановлюючі документи, складуть зразок договору, переконаються в законності угоди.

Юридичний супровід купівлі-продажу квартири в обов'язковому порядку передбачає перевірку спірних відносин між власниками, наявність арештів, іпотеки, сервітутів, інших обтяжень на реалізацію.

У разі купівлі новозбудованого житла буде потрібно вивчення документації з технічної інвентаризації з моменту введення об'єкта в експлуатацію. При незавершеному будівництві юрист вивчить дозвільну документацію на зведення будівлі для встановлення законності придбання, користування квадратними метрами, перевірить наявність / відсутність факту самовільного будівництва, перепланування або проведенні заходів з реконструкції.

Чому до нас звертаються клієнти?

З огляду на фінансову нестабільність на ринку нерухомості частішають випадки шахрайських дій з боку як покупця, орендодавця, так і продавця, орендаря. Визнання угоди недійсною передбачає додаткові витрати. Радимо передбачити можливі нюанси, скориставшись послугами спеціаліста з юридичного супроводу угоди з нерухомістю.

Яка ціна на юридичний супровід угод з нерухомістю?

Вартість послуг компанії залежить від складності процедури. Для отримання детальної інформації залиште заявку на зворотній дзвінок або особисто приходите до нас в офіс на консультацію.