Оформлення дозволів на МАФ

МАФ або Малі Архітектурні Форми - це об'єкт нерухомості, який автономно від іншої нерухомості здійснює свою діяльність. Сьогодні до МАФів відносять такі об'єкти, як, кіоски, ларьки, павільйони, торгові ряди, намети і шатра, тераси і сезонні майданчики. Кожен МАФ для законної діяльності вимагає офіційного дозволу. Щоб отримати дозволи та погодження відповідних державних органів на його установку, кожному, хто планує використовувати МАФ для магазину, кафе, бару, автомийки, СТО або точки побутового обслуговування населення, необхідно зібрати певні документи і подати їх до відповідних органів.

Наша компанія не перший рік успішно допомагає підприємцям Києва оформити і отримати на руки дозвіл на МАФ, що ми, в разі необхідності, пропонуємо зробити і Вам. Для того, щоб оформити для Вас дозвіл на МАФ, нам знадобиться наступний перелік документів:

  • район карти Києва з місцем, де Ви б хотіли розмістити свій МАФ;
  • фото МАФ (4 фотографії з різних сторін);
  • приблизна або точна (якщо є) площа МАФ;
  • кадастровий план (при його наявності);
  • вид передбачуваної діяльності, якою Ви плануєте займатися за допомогою МАФ.

Потрібен дозвіл на МАФ швидко, якісно, професійно і недорого? Ми зробимо це для Вас. Просто зателефонуйте нашим фахівцям і отримаєте готовий дозвіл на МАФ в найближчі дні.