Нерухомість

Недвижимость

Супровід угод з нерухомістю

Для безпечного придбання об'єктів нерухомості, укладення угоди важливо завчасно скористатися послугами юриста. Це дозволить законно оформити договір на покупку житла або оперативно продати квартиру, дачу, минаючи бюрократичну тяганину.

У нас надаються юридичні послуги з супроводу угод з нерухомістю для забезпечення захисту інтересів клієнта, законності проведення операції, правильного і безперешкодного оформлення документації. Юрист здійснить необхідний комплекс дій із супроводу угод - операцій з нерухомістю та землею.

Інформаційна довідка з БТІ

1

Як отримати кадастровий паспорт на земельну ділянку

1

Приватизація ділянки землі

Приватизація ділянки землі в Києві та Київській області регулюється Земельним кодексом України та іншими нормативними актами, що визначають процедуру оформлення такого роду нерухомості у власність. Отримати землю в порядку приватизації можливо знаючи і дотримуючись основних вимог законодавства в цій сфері правовідносин, а також маючи досвід проходження процедури оформлення землі на безкоштовній основі.

Що означає приватизація землі?

Як оформити землю у власність

Реєстрація земельної ділянки - юридично складний процес, як і при оформленні об'єктів нерухомості. У статті розглянемо моменти: як оформити землю у власність поетапно, перелік документів, необхідних для здійснення процедури.

Ви можете отримати консультацію щодо реєстрації права на земельну ділянку в нашій юридичній компанії. Досвідчені юристи розкажуть детально механізм оформлення прав, вартість, а також запропонують виконати процедуру без вашої участі.

Нормативно-правова база

Приватизація квартири

У матеріалі розглянуто інформацію про те, хто має право приватизувати квартиру, перелік об'єктів, дозволених і заборонених для приватизації фізособами, а також які документи потрібні для приватизації житла у 2019 році в Україні

Приватизація гаража

Приватизація гаража в гаражному кооперативі і індивідуальної гаражної будови у Києві та Київській області – одна із найскладніших процедур у розрізі оформлення документації. Найчастіше виникає безліч проблем, із якими стикаються юристи на практиці, зважаючи на відсутність деяких даних і складністю їх витребування. Оскільки велика кількість гаражних будов не оформлена відповідно до вимог законодавства, власник не може у повній мірі розпорядитися власністю. Збір документів для оформлення гаражів, отримання свідоцтва про власність може затягнутися на тривалий час.

Оформлення дозволів на МАФ

МАФ або Малі Архітектурні Форми - це об'єкт нерухомості, який автономно від іншої нерухомості здійснює свою діяльність. Сьогодні до МАФів відносять такі об'єкти, як, кіоски, ларьки, павільйони, торгові ряди, намети і шатра, тераси і сезонні майданчики. Кожен МАФ для законної діяльності вимагає офіційного дозволу.

Узаконення самочинного будівництва

Наші юристи надають кваліфіковані юридичні послуги з узаконення та оформлення самовільного будівництва (реконструкції) житлових будинків, дач, гаражів та іншої нерухомості на території міста Києва та Київської області.

Для початку процедури узаконення Вам потрібно лише надати (за наявності):

  1. Документ, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою на якій розташований будинок.
  2. Проект дому.
  3. Технічний паспорт БТІ.

Ми підберемо найкращий і оптимальний для Вас варіант узаконення в найкоротші терміни.