Послуги юриста з оформлення спадщини

Юрист зі спадкових справ у нашій компанії проконсультує, як правильно оформити спадщину в Україні, яка потрібна для цього інформація, документи, орієнтовні терміни оформлення права спадкування в юридичній фірмі.

Розглянемо детальніше актуальність послуг з оформлення спадщини, тонкощі процесу відкриття спадкових справ у Києві і оформлення документів на майно, що заповідається.

Перелік юридичних послуг – допомога адвоката зі спадкових справ

Наші юристи надають кваліфіковані юридичні послуги у сфері вирішення спадкових спорів, узаконення прав на успадковане майно, допомагають у складанні і оформленні заповіту у м. Київ та області.

Кращі адвокати України пропонують наступні послуги:

  • повний супровід при оформленні права спадкування під ключ;
  • вирішення спадкових спорів;
  • допомогу у зборі довідок, виписок, судових рішень;
  • представлення інтересів у судових інстанціях;
  • відновлення термінів, пропущених з об'єктивних причин, на набуття права спадкування;
  • перерозподіл часток у спадщині при виявленні неврахованої власності, матеріальних цінностей;
  • визнання права власності на отримане у спадок житло;
  • встановлення факту спорідненості, проживання однією сім'єю;
  • визнання права на обов'язкову частку у спадщині.

Рівень компетентності юристів дозволяє здійснювати оформлення заповітів, свідоцтва про право на успадковану власність, складання позовів. За допомогою послуг адвоката у Києві ви можете оформляти права спадкування на земельні ділянки, дачні споруди, домоволодіння, квартири, гаражі, нежитлові об'єкти нерухомості, транспорт, депозити, акції, інші матеріальні цінності.

Як правильно оформити спадщину в україні: досвід і поради адвоката

Недосконалість законодавчої бази, наявність протиріч і у пересічних законах в області спадкового права сприяє виникненню складних ситуацій при оформленні спадщини за заповітом (законом). Адвокат нашої компанії, який займається оформленням спадку, зорієнтує у найбільш частих помилках, відповість на популярні питання спадкодавців і спадкоємців – як:

  • юридично вірно скласти заповіт;
  • отримати обов'язкову частку у спадку, яка належить за законом;
  • визнати заповіт недійсним (незаконно складеним);
  • відновити право на отримання спадкового житла;
  • скласти відмову на частку у праві на спадок.

При виникненні проблем із тим, як оформити спадщину в Україні без наявності документів на житло, автомобіль, за відсутності довідок, що підтверджують родинні стосунки зі спадкодавцем, звертайтеся до адвоката зі спадкових справ.

Актуальні документи, які необхідні для оформлення спадщини в Україні

Чинний закон визначає перелік документації, яка необхідна для оформлення спадкових прав. Для звернення до компанії від клієнта потрібно:

  • заповіт (за наявності на руках);
  • свідоцтво про шлюб, народження (за необхідності довести наявність родинних зв'язків із покійним);
  • свідоцтво про смерть спадкодавця (або інший документ, наприклад, рішення суду);
  • паспорт, ідентифікаційний номер (+ ксерокопії) клієнта (спадкоємця);
  • правовстановлюючі документи на житло, автотранспортний засіб (за наявності);
  • довідка з ЖЕКу про попереднє місце реєстрації померлого.

Популярні проблеми у галузі спадкового права

Отримати й оформити спадщину в Україні – юридично складно і довготривало. Для оформлення заповіту, документів на вступ у право спадкування потрібен попередній збір довідок і підтверджуючої інформації. Даний багатоетапний процес краще довіряти юристу зі спадкових справ.

У рамках наданих послуг з оформлення спадщини під ключ буде виконана повноформатна процедура – від написання і засвідчення заповіту до встановлення прав у спадкуванні майна, прийняття спадщини фізособою.

Допомога юриста зі спадкових справ може знадобитися для встановлення місця знаходження об'єктів, зазначених у заповіті. Згідно ст. 1221 ЦКУ, за відсутності інформації про місце проживання померлого, відкриття спадщини здійснюється за місцем знаходження переважної частини майна фізособи. Адвокат зі спадкування зможе зібрати необхідну інформацію про власність, вказану у заповіті, у найкоротші терміни – від 3 днів.

Ст. 1279 ЦК регламентована можливість першочергового виділення частини спадкового майна (фактичного розділу) у натурі. Для цього буде потрібно довести спільне проживання з покійним або співволодіння нерухомістю. Звернення до юриста зі спадкових справ дозволить заощадити вам час на відвідування ЖЕКу, БТІ з метою отримання необхідних довідок. Адвокат зі спадкування отримає необхідні дані у лічені дні шляхом подання запитів до державних структур.

Крім стандартних процедур зі збору доказової бази, за допомогою юриста зі спадкових справ можливо здійснити законний розділ об'єктів успадкування, перелічених у заповіті. Адвокат визначить належні частки у спадщині, виявить обов'язкову частину для неповнолітніх, непрацездатних спадкоємців, допоможе розподілити незазначене у заповіті майно.

Завдяки юристу зі спадкових справ клієнт може відновити пропущений час для вступу у право спадкування, яке чітко регламентовано законодавством. Для звернення до суду потрібні докази – вагома причина пропуску строку, які вірно сформулює адвокат для подальшого оформлення спадщини в Україні фізособою.

При фіксуванні неправомірних дій нотаріуса, органів реєстрації адвокат підготує позовні заяви для оскарження і вирішення питань зі спадкового права через суд. За бажанням клієнта, в якості додаткової послуги юриста, здійснюється і представництво його інтересів у суді у м. Київ.

Послуги юридичної фірми: як оформити спадщину за заповітом в Україні

Співпраця з юристами нашої компанії полягає у допомозі з оформлення спадщини за заповітом, законному спадкуванні під ключ. Від вас потрібно тільки підписати довіреність на надання послуг адвокатом.