Ліцензії та дозволи

Лицинзии и разрешения

Ліцензія на будівництво

Ліцензія на туроператорську діяльність

Відкриття туристичної компанії в Україні пов'язане з отриманням ліцензії туроператора, яка з 2015 року видається безстроково.

Ми готові запропонувати нашим клієнтам оформлення ліцензії на туроператорську діяльність в найкоротші терміни. Наші фахівці проконсультують вас по встановленим законодавством вимогам, підготують пакет документів для подачі в Мінекономрозвитку і представлять ваші інтереси перед державою. 

Перелік документів

Для отримання ліцензії туроператора в Україні необхідно надати наступні документи:

Ліцензія на пиво

Отримання ліцензії на продаж пива - це процес, який згідно з вимогами чинного українського законодавства повинен пройти кожен суб'єкт бізнесу, що бажає зайнятися подібним видом торгівлі.

Діяльність нашої юридичної компанії повністю охоплює столичний регіон (Київ та Київська область). Ми надаємо послуги в області права в усіх напрямках, в тому числі, допомагаємо оформити ліцензію на пиво.

Незалежно від існуючої проблематики, ми готові застосувати всі варіанти і можливості, щоб забезпечити отримання ліцензії на продаж пива для клієнта в найкоротші терміни.

Ліцензия на алкоголь

Незалежно від місця продажу в Україні - магазин, бар або кафе – торгівля алкогольною продукцією в обов'язковому порядку повинна проводитись виключно за наявності відповідного документа - ліцензія. Порядок отримання дозвільного документа, термін його дії та інші нюанси регламентуються законодавством України. Наша команда надає супровідні послуги в ході отримання алкогольної ліцензії на будь-якому етапі.

Реєстрація касового апарату

Касовий апарат (РРО) - пристрій, призначений для обліку та фіксації розрахункових операцій під час здійснення підприємницької діяльності. Перед введенням його в експлуатацію і для законного використання необхідна реєстрація касового апарату в Державній фіскальній службі (ДФС).

Наша компанія надає комплекс послуг з реєстрації РРО для ведення торгівельної діяльності згідно з чинним законодавством. Ви можете звернутися в нашу фірму по телефону, поштою, особисто і отримати консультацію щодо вартості послуг, переліку необхідних документів.

Ліцензія на тютюн

Для підприємців, які здійснюють оптову або роздрібну торгівлю сигаретами, необхідна ліцензія на продаж тютюну та тютюнової продукції. Отримати спеціальний дозвіл ви можете в нашій компанії за 10 робочих днів. Ми надаємо послуги з первинного оформлення та продовження ліцензійного дозволу після закінчення терміну дії фізичним особам-підприємцям та компаніям - виробникам. Завдяки наявності дозволу торгівля тютюновими виробами буде здійснюватися на законних підставах.

Ліцензія на таксі

У цій статті, ми розповімо вам про те, що являє собою ліцензія на таксі в місті Києві, а також яким саме способом можна її отримати.

Що таке ліцензія на таксі?

Ліцензія на таксі - це офіційний дозвіл на заняття підприємницькою діяльністю в сфері перевезення пасажирів на таксі. Такий дозвіл видається державою суб’єктам підприємницької діяльності на необмежену кількість часу (іншими словами, на все життя). Крім того, слід врахувати, що діючі раніше ліцензійні картки були скасовані і на сьогоднішній день не використовуються.