Реєстрація підприємств

Регистрация предприятия

Отримання свідоцтва платника ПДВ

З моменту внесення останніх змін до нормативно-правової бази, яка регламентує реєстрацію та отримання ПДВ фізичними та юридичними особами, порядок реєстрації ПДВ змінено. Якщо вам невідомо, що саме необхідно для отримання документа, який підтверджує реєстрацію платником податку, або ви не маєте можливості займатись даним питанням самостійно? Наша компанія пропонує допомогу в оперативній реєстрації платником ПДВ та отриманні підтверджуючих документів.

Вартість реєстрації ФОП

Реєстрація та відкриття нових фірм, компаній за вигідними цінами

Ви вирішили стати підприємцем, але не знаєте з чого почати, і як відкрити фірму у Києві? У вас є 2 варіанти: спробувати пройти етапи відкриття компанії самостійно (особисто відвідувати держінстанції, стояти у чергах, збирати значний пакет документів), або зареєструвати свою фірму в Україні через юридичну фірму. Якщо є бажання, щоб реєстрація фірми пройшла для вас максимально швидко, без вашої участі, краще довірити цю роботу професіоналам.

Реєстрація приватного підприємця

Якщо ви вирішили відкрити невеликий бізнес, кращим вибором для початку буде реєстрація ПП - найпростіший варіант для підприємців-початківців. Реєстрація (ПП) Київ не займе багато часу, а якщо вам потрібна професійна допомога, ми готові надати послугу по одному зі своїх профілів. З іншого боку, якщо ви хочете знати, як відкрити ПП в Україні самостійно, ми опишемо всю процедуру детально в цій статті.

Документи для реєстрації ТОВ

Ви вирішили відкрити підприємство, проте сумніваєтеся у достатності юридичних знань, необхідних для здійснення процедури? У цій статті розглянемо наступні питання: які інстанції слід відвідати, який перелік документів потрібно підготувати, щоб реєстрація ТОВ у Києві пройшла успішно, згідно із законодавством.

Як зареєструвати тов

Цікавитесь питанням, як відкрити ТОВ в Україні? Ми спробуємо розповісти вам про цю процедуру детально – познайомимо з важливими нюансами, з якими ви можете зіткнутися при оформленні ТОВ. Розглянемо процедуру на прикладі створення ТОВ у Києві: вона не відрізняється від аналогічних процедур в інших містах.

Товариство з обмеженою відповідальністю – найбільш поширена форма підприємств в Україні. Приділимо процесу реєстрації особливу увагу.

Покрокова процедура реєстрації

Перед тим як зареєструвати ТОВ в Україні, необхідно визначитися з наступними питаннями:

Реєстрація громадської організації

Багатьох цікавить питання: як зареєструвати громадську організацію в Україні, і що для цього потрібно. Ми докладно розповімо про порядок створення громадської організації та приділимо увагу важливим нюансам процедури.

Порядок дій із проведення реєстрації

Перед тим як створити громадську організацію (ГО), необхідно визначити її статус. В залежності від напрямку діяльності ГО, організація може мати або не мати статус юридичної особи.

Якщо ви вирішили створити громадську організацію, визначилися з її статусом, вам необхідно підготувати наступні документи:

Реєстрація благодійного фонду

Якщо ви поставили перед собою благородну мету – безоплатно надавати допомогу тим, хто цього потребує, то для її реалізації потрібно утворити благодійний фонд в Україні. Яким чином реалізувати свій намір в рамках конкретного проекту та як зареєструвати фонд благодійності, дізнавайтеся далі.

Ми зібрали інформацію, ознайомившись з якою, Ви зрозумієте, як створити свій фонд. Якщо залишаться якісь питання, юрист нашої компанії детально пояснить, як створити благодійний фонд, а також допоможуть реалізувати ваші наміри, взяв на себе документальне оформлення проекту.

Реєстрація філії

Відкриття філії в іншому місті розкриває для компанії нові перспективи, дає можливість підвищити статус свого підприємства, розширити межі бізнесу і знайти нових партнерів. Саме тому для будь-якої юридичної особи важливо, щоб реєстрація філії ТОВ була проведена згідно з нормами чинного законодавства.

Реєстрація та відкриття ФОП в Києві - 500 грн.

Прийнявши рішення відкрити свій бізнес, потрібна реєстрація ФОП у Києві. Процедура відбувається набагато легше і швидше, ніж оформлення юридичної особи. Наша команда допоможе відкрити СПД в Україні: ми візьмемо на себе всю роботу з реєстрації фізичної особи-підприємця.

Ви можете розраховувати на нас – починаючи від первинного консультування і закінчуючи подальшим бухгалтерським супроводом (за необхідності). Співпраця з компанією – гарантія скорочення термінів з реєстрації СПД та економії бюджету клієнта.

Реєстрація ТОВ

Ви вирішили надати новий виток розвитку свого бізнесу і вибрали для цього форму ТОВ? Тоді ви повинні знати: реєстрація ТОВ у Києві самостійно забере у вас чимало часу і сил.

Як швидко і без проблем відкрити своє ТОВ?

Існує 2 способи реєстрації ТОВ в Україні: