Продовження дозволу на роботу

Продовження дозволу на роботу – додаткова послуга, необхідна після закінчення терміну його дії.

Не знаючи, як оформити продовження дозволу, іноземець може створити для себе багато непотрібних проблем. Після закінчення дії даного документу йому потрібно буде залишити територію української держави.

Послуга з продовження дозволу на роботу надається фахівцями нашої компанії не 1-й рік. Ми знаємо її специфіку, терміни, перелік необхідної документації, а також взаємодіємо з уповноваженими державними структурами.

По закінченню терміну дії дозволу на роботу іноземця (особи без громадянства) дана особа втрачає правові підстави знаходження на території України. Тому необхідність продовження дозволу на роботу іноземному громадянину базується виключно на його інтересах або його роботодавця (і це не рідкість).

Процедура продовження дозволу на працевлаштування починається зі звернення зацікавленої особи до уповноважених органів. До територіального підрозділу Державної служби зайнятості необхідно подати документи (не пізніш як за 20 днів до кінцевого терміну дії дозволу на роботу). При порушенні термінів, передбачених на продовження дозволу на роботу, існує ризик отримати відмову.

Рекомендуємо починати процедуру продовження дозволу на роботу заздалегідь. Як свідчить практика, навіть на 20-й день Державна служба зайнятості може відмовити у прийомі документів.

Якщо продовження дозволу на роботу пройшло успішно, необхідно пролонгувати і посвідку. Це здійснюється через органи міграційної служби.

Перелік документів

Ми продовжимо дозвіл на роботу у терміни, передбачені законом, за умови надання клієнтом вичерпного пакету документів:

  • паспорту;
  • 1-єї кольорової фотокартки 3,5 х 4,5 сантиметри;
  • поточного дозволу на роботу, термін дії якого закінчується.

Розмір державного мита за продовження дії дозволу на роботу становить:

  • продовження дозволу на 1 рік – 7684 грн.;
  • продовження дозволу на 3 роки – 11526 грн.

У термін до 3-х робочих днів з моменту подачі документів контролюючим органом приймається рішення про продовження дозволу на роботу, після чого необхідно сплатити державне мито. Новий дозвіл на роботу буде видано не пізніше ніж через 2 дні після оплати.

Спектр наших послуг включає консультування з питань продовження дозволу на роботу або ж повний супровід цього процесу. Якщо ви не знаєте, як це зробити, і з чого почати, звертайтеся до наших юристів.

Ми пропонуємо оформлення, продовження дозволів іноземним громадянам, а також готові до тривалої співпраці для щорічної пролонгації дозволу на роботу.