Як зареєструвати тов

Цікавитесь питанням, як відкрити ТОВ в Україні? Ми спробуємо розповісти вам про цю процедуру детально – познайомимо з важливими нюансами, з якими ви можете зіткнутися при оформленні ТОВ. Розглянемо процедуру на прикладі створення ТОВ у Києві: вона не відрізняється від аналогічних процедур в інших містах.

Товариство з обмеженою відповідальністю – найбільш поширена форма підприємств в Україні. Приділимо процесу реєстрації особливу увагу.

Покрокова процедура реєстрації

Перед тим як зареєструвати ТОВ в Україні, необхідно визначитися з наступними питаннями:

 • найменуванням товариства;
 • складом учасників;
 • розміром статутного капіталу;
 • напрямами (видами) діяльності.

При оформленні ТОВ у ньому може брати участь до 100 осіб, а розміри статутного капіталу законом не обмежуються. Капітал може бути сформований у грошовому еквіваленті. Однак на практиці, перед тим як оформити ТОВ в Україні, дуже часто учасники застосовують у якості джерел формування статутного капіталу майно або майнові права. Оцінка цих активів проводиться безпосередньо учасниками на загальних зборах, а у деяких випадках – незалежними експертами.

Підписання протоколу

Далі оформлення ТОВ переходить до наступної стадії – підписання протоколу загальних зборів. Створення ТОВ в Україні вимагає обов'язкового оформлення рішення учасників у письмовому вигляді, а також вказівки всіх важливих деталей (розміру статутного капіталу, складу учасників, П.І.Б. та контактних даних керівника, т. д.). Після підписання протоколу розробляється статут підприємства, а підписи учасників у ньому завіряються нотаріально.

Необхідно враховувати наступне: наприкінці процедури оформлення товариства у вас повинні знаходитися наступні документи:

 • 2 примірники протоколу загальних зборів;
 • 2 примірники статуту підприємства;
 • заява про вибір системи оподаткування.

Якщо учасником нового товариства буде юридична особа, порядок оформлення ТОВ в Україні передбачає підписання всіх документів його директором або уповноваженим за дорученням представником.

Безпосередня реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю в ЄДР.

У будь-якому реєстраційному офісі або на офіційному сайті ЄДР доступна детальна інформація щодо процедури, як створити ТОВ (Україна). Розглянемо більш докладно. Щоб зареєструвати ТОВ у Києві, необхідно відвідати державного реєстратора. Реєстратору необхідно надати протокол, статут і заповнену реєстраційну заяву.

Створення ТОВ в Україні не потребує спеціального відвідування податкових та інших державних органів – інформація передається автоматично. Процедура створення товариства на Україні передбачає вибір певної системи оподаткування. Тому одночасно з перерахованими вище документами реєстратору подається відповідна заява.

Для реєстрації юридичної адреси підприємства реєстратору не потрібно надавати договір оренди на відповідне приміщення. Оформлення ТОВ вважається закінченим з моменту внесення до реєстру відповідної інформації.

При створенні ТОВ (Київ) не стягується плата за проведення реєстраційних дій. Реєстрація товариства може бути виконана уповноваженою особою, якій необхідно видати нотаріальну довіреність від імені складу засновників. Терміни реєстрації (внесення даних до реєстру) складають кілька робочих днів. На практиці вся процедура може бути виконана протягом 1 робочого дня.

Важливі нюанси і типові помилки

При оформленні ТОВ часто забувають про деякі нюанси, які призводять до появи проблем у майбутньому. Наприклад, однією з поширених помилок вважається відсутність у статуті того виду діяльності, яким планує займатися фірма. Помилку може допустити як заявник, так і реєстратор. Внаслідок цього діюча система оподаткування може бути змінена у примусовому порядку і накладено штрафні санкції.

Самостійна реєстрація товариства може супроводжуватися й іншими помилками – як правило, технічного характеру. Радимо уважно ставитися до складання документів: процедура створення ТОВ повинна проходити чітко відповідно до правил.

Тепер ви знаєте, як оформити ТОВ в Україні. Однак у даному процесі існує безліч підводних каменів. Якщо ви розумієте, що не зможете правильно зареєструвати ТОВ, радимо звернутися до професійних юристів. Досвідчені фахівці зможуть виконати ряд необхідних заходів, забезпечивши повну відповідність вимогам законодавства.

Зазначена нижче вартість послуг включає роботу юриста, засвідчення необхідних документів у нотаріуса, реєстрацію єдиного податку/ПДВ, виготовлення печатки.

Документи/інформація від клієнта, які необхідні для початку роботи

 1. Ідентифікаційний код засновника.
 2. Паспорт засновника.
 3. Найменування ТОВ.
 4. Інформація про юридичну адресу ТОВ (можна придбати у нас).

Вид послуги

Вартість послуг під ключ

Термін виконання робіт та послуг

1.

Реєстрація ТОВ у Києві

2450

1-3

2.

Реєстрація ТОВ - Київська область

3000

До 5