Узаконення самочинного будівництва

Наші юристи надають кваліфіковані юридичні послуги з узаконення та оформлення самовільного будівництва (реконструкції) житлових будинків, дач, гаражів та іншої нерухомості на території міста Києва та Київської області.

Для початку процедури узаконення Вам потрібно лише надати (за наявності):

  1. Документ, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою на якій розташований будинок.
  2. Проект дому.
  3. Технічний паспорт БТІ.

Ми підберемо найкращий і оптимальний для Вас варіант узаконення в найкоротші терміни.

Поки ми будемо сподіватися на те, що в нашій країні приймуть закони, що дозволяють узаконити самобуд без витрачання величезної кількості часу і сил в черзі, з'ясування відносин з відповідними службами, багато наших клієнтів вже користуються якісною послугою, що дозволяє узаконити самобуд без додаткових витрат часу і сил. Наші фахівці максимально спрощують це завдання для клієнта, беручи на себе всі труднощі з даного питання. Хочете і Ви узаконити самобуд швидко, недорого, зверніться до наших адвокатів, і це завдання буде вирішено ними в найкоротші терміни та за найбільш вигідною ціною.

В конкретному випадку наша сторінка Інтернет порталу присвячена таким послугам, як, узаконення самовільної забудови, і коли Ви опинилися на ній, тоді, Вам вкрай необхідна допомога в узаконенні самовільної забудови, і ми готові цю допомогу надати вже сьогодні. Просто телефонуйте нашим фахівцям або користуйтеся сервісом зворотного зв'язку, всі інші завдання з узаконення самовільної забудови для Вас виконають фахівці нашої компанії.