Юрист з розподілу майна подружжя

У процесі розірвання шлюбу поділ фінансових активів, власності між подружжям є невід'ємною процедурою. Адвокат з розподілу майна допоможе виконати процедуру максимально точно, а головне – законно.

Питання розподілу майнових прав стосується подружжя у процесі розірвання шлюбу або припинення спільного проживання. При розподілі часток майна враховується повний перелік матеріальних благ, затверджених законом. Юрист з розподілу майна допоможе законно розділити житло, нерухомість, придбані у період відносин, - з урахуванням до і після вступу в офіційний шлюб.

Перелік юридичних послуг у Києві

В юридичній практиці зустрічаються ситуації, коли суд приймає рішення про рівний розподіл власності між колишнім подружжям. Однак випадки нерівнозначного розподілу права на майно також бувають. Професійні адвокати з розподілу майна здійснюють виділення частки, яка належить за законом кожному з подружжя, шляхом добровільної угоди або у судовому порядку.

У фірмі пропонуються наступні послуги адвоката з розподілу майна для клієнтів у м. Києві:

 1. Що перебувають у цивільному шлюбі.
 2. Після розлучення.
 3. У процесі розірвання шлюбу.
 4. У судовому порядку.
 5. При обопільній згоді.
 6. Рекомендації консультативного характеру.

У рамках консультації вивчається конкретна ситуація клієнта сімейним адвокатом, який займається питаннями розподілу нажитого майна. За результатами заявник отримує орієнтовні перспективи вирішення спору (можливі шляхи), пояснюються адвокатом важливі нюанси.

Правові тонкощі поділу спільно нажитого майна

За допомогою адвоката з розподілу майна клієнт вирішить проблеми з виявлення частини майна, яка йому належить після розлучення. Юристи компанії у рамках послуг, що надаються:

 1. виявляють об'єкти власності пари;
 2. встановлюють ринкову ціну на нерухомість, цінності;
 3. допомагають визнати права на активи.

Законодавство України чітко визначає перелік об'єктів, що підлягають розподілу при розірванні шлюбу та заборонених для розподілу.

Розділити можливо:

 • спільно нажите рухоме, нерухоме майно, техніку;
 • доходи, які одержує подружжя;
 • доходи від здачі в оренду житла;
 • лотерейний виграш, грошову винагороду;
 • предмети для здійснення професійної діяльності.

Неможливо розділити предмети індивідуального користування, придбані під час спільного проживання.

Особистою власністю подружжя, яке раніше перебувало у шлюбі, вважається:

 • майнові права, придбані до укладення шлюбу;
 • успадковане майно;
 • подарунки;
 • предмети, придбані у шлюбі за особисті кошти;
 • приватизоване житло, ділянка землі;
 • коштовності;
 • страхове відшкодування;
 • відшкодована моральна шкода, за псування майна дружини/чоловіка;
 • дивіденди, інші доходи, отримані від власних активів.

Зазначені об'єкти розділити між подружньою парою заборонено згідно із законодавством. Особи можуть порівну поділитися майном за умови двосторонньої згоди. Договір розподілу майнових прав підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню.

За відсутності домовленостей між чоловіком і дружиною юрист з розподілу майна вирішує проблему через суд. Від досвіду і професіоналізму адвоката залежить результат поділу спільного майна.

Найпоширеніші випадки проблем з розподілу власності у Києві

За бажанням відсудити або шляхом мирної угоди отримати частину матеріальних благ адвокат з розподілу майна допоможе здійснити процедуру максимально швидко і з позитивним результатом. Розглянемо актуальні питання, що виникають у клієнтів, і варіанти їх вирішення.

У сім'ї накопичилися фінансові зобов'язання за кредитами, заборгованість особам.

Борги, нажиті до офіційного розлучення, вважаються спільними і діляться між подружжям. За участю юриста, представника однієї сторони, розлучення і поділ нажитого майна здійснюється не на користь другого з подружжя. З метою запобігання отримання більшої частини боргу або меншої частки рухомої/нерухомої власності слід також звертатися за послугами до адвоката: процедура поділу майна відбудеться у законному порядку.

З адвокатом клієнт отримує гарантію дотримання норм закону. Юристу відомі перепони нормативної бази, тонкощі законодавчих формулювань, що дозволяють суду розглядати позиції учасників процесу з різних сторін.

Уникнути непередбачених ситуацій, небажаних результатів можна шляхом замовлення послуг адвоката, що спеціалізується на розподілі майна. Для ефективного вирішення спору слід завчасно звернутися за консультацією до юриста – грамотний розподіл майна залежить від підготовленої документації і доказової правової бази.

У клієнта відсутні документи на майно.

Клієнту потрібно буде надати максимум інформації:

 • в усному вигляді (на консультації у юристів);
 • у письмовому вигляді (вільна форма).

Копії необхідних довідок і матеріалів адвокати витребують самостійно. Інформацію про право на житло, автотранспорт адвокатам з розподілу майна можна отримати з держреєстру. Інші дані, відомості адвокату при веденні справи з розподілу майна дозволено витребувати за адвокатським запитом.

Заключний етап збору доказів – витребування матеріалів у суді. Отримавши необхідні дані, юрист виконує процедуру розподілу власності між парою відповідно до складеного плану.

3. Житло належить за законом дружині, проте витрати на ремонтні роботи – загальні.

Куплена чоловіком квартира, будинок (за власні кошти) до укладення шлюбу або початку спільного проживання, інше його майно може бути розподілено порівну або частково між подружньою парою. Єдина умова – фінансова участь другої сторони у виконанні ремонту приміщення, що згодом збільшило його ринкову вартість.

Для доказу зазначеного факту адвокату потрібно надати підтверджуючу інформацію – чеки, квитанції, платіжні доручення на покупку матеріалів, оплату ремонтних послуг. У рамках послуги юристом, який вирішує питання з розподілу майна, додатково будуть зібрані свідчення свідків, проведена незалежна оцінка житла.

Умови співпраці з юридичною фірмою, Київ

Залежно від конкретної ситуації, заявник може звернутися до юриста у процесі, після розлучення або навіть після винесення рішення про розподіл власності. Вартість послуг адвоката з розподілу майна залежить від того, наскільки складна справа, та наявності інформації у клієнта.

До списку послуг, що надаються, входить:

 • вивчення деталей, оцінка ризиків, роз'яснення нюансів клієнтові;
 • складання позову від імені заявника, зустрічної позовної заяви;
 • збір доказової бази;
 • проведення експертиз, оцінки нерухомості, транспорту;
 • представлення, захист інтересів заявника у суді;
 • підготовка мирної угоди про розподіл;
 • оскарження раніше прийнятих судових рішень.

Замовивши консультацію юриста з розподілу майна, ви отримаєте рекомендації та шляхи вирішення проблеми, а також чіткий, контрольований план дій для досягнення бажаного результату.