Адвокат по аліментах

Для стягнення аліментних виплат згідно із законодавством необхідні знання у галузі права. Юрист з аліментних справ допоможе клієнтам вирішити проблеми з призначення фіксованої суми допомоги, у мінімальному розмірі або шляхом відрахування частини з доходу платника.

Стягнення аліментних виплат, оформлення документів для їх нарахування найчастіше викликає складнощі у батьків. Адвокат з аліментних справ допоможе знайти відповіді на ці запитання клієнта, проконсультує щодо розміру фінансової допомоги, яка має бути призначена, особливостей її нарахування.

Стягнення аліментних виплат: послуги адвокатів в Україні

Адвокат допомагає стягнути, отримати аліменти у відведені законом терміни. Юристи компанії мають досвід роботи у сімейних справах: більше 500 успішно завершених судових розглядів щодо захисту матеріальних, моральних прав дітей.

Юрист, який займається питаннями з призначення аліментів, допомагає:

 1. Скласти позовну заяву для нарахування аліментних платежів.
 2. Оформити документи на аліменти.
 3. Збільшити розмір виплат за постановою суду.
 4. Скоротити суму платежів.
 5. Позбавити батька прав на виховання дітей при регулярній несплаті допомоги.
 6. Скласти відмову від отримання виплат.

При зверненні до адвоката заявник отримає безкоштовну юридичну консультацію в області сімейного права. У рамках запропонованої консультації клієнта проінформують щодо нюансів підготовки довідок, правил заповнення бланків, строків розгляду справи.

Адвокат запропонує різні шляхи стягнення аліментів: шляхом ведення мирних переговорів разом із подружжям або у судовому порядку. Правильно організований переговорний процес за участю адвоката – гарантія отримання позитивного рішення від чоловіка перераховувати дітям кошти у добровільному порядку.

Права на отримання аліментів: особливості призначення, перерахування

В Україні порядок призначення і подальшого перерахування аліментних виплат регламентований законодавством в області регулювання сімейних правовідносин. Кодексом визначено перелік осіб, які мають право на допомогу:

 • вагітна дружина, незалежно від її матеріального становища;
 • батько дитини до досягнення нею трирічного віку;
 • дружина/чоловік, що доглядає за дитиною до 6 років – за наявності у останнього захворювань фізичного, розумового характеру;
 • один з батьків при вихованні спільних дітей чоловіком/дружиною, які перебувають у цивільному шлюбі;
 • рідні/усиновлені малолітні діти;
 • дитина, народжена до спливу 10-місячного строку після розлучення батьків;
 • непрацездатні діти до 23 років – за умови навчання на денній формі.

Для зазначених категорій заявників, їх представників адвокат з аліментних питань у Києві допомагає скласти позов, розрахувати розмір щомісячних платежів. Адвокат зі стягнення аліментів відстоює інтереси клієнта при розгляді справи у судовому порядку, а також є присутнім при укладенні нотаріальної угоди.

Перерахування коштів одержувачу здійснюється зручним для платника способом. Сімейний адвокат при веденні справи про призначення аліментів порекомендує оптимальні шляхи грошових переказів – за допомогою:

 1. Утримання із зарплати.
 2. Добровільного перерахування через касу підприємства одержувачу.
 3. Внесення на банківський рахунок.
 4. Поштового переказу.

Дані способи мають офіційне підтвердження виплат – касовий ордер, квитанція, банківська виписка, платіжне доручення.

Адвокати з питань сімейного права: допомога у розрахунку аліментних виплат на дітей

Розмір платежів розраховується за сімейним законодавством: враховується сукупність обставин сім'ї та майбутнього платника. При розгляді судом сімейної справи з призначення аліментів за участю адвоката береться до уваги:

 • стан здоров'я, фінансове становище відповідача;
 • матеріальне становище, наявність хронічних захворювань у 1-го, кількох дітей;
 • наявність у майбутнього платника утриманців, дітей, які отримують аліменти;
 • наявність у платника транспортного засобу, нерухомості, заощаджень;
 • здійснення покупок за кошти з невідомого джерела походження – вартість перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму;
 • інші законні обставини.

Адвокат з призначення аліментів допоможе стягнути з платника на 1-у дитину не менше 50% від прожиткового мінімуму, встановленого для конкретної вікової групи. При примусовому стягненні коштів з доходу відповідача розмір утримань обчислюється таким чином:

 • на 1-у дитину – 1/4 від доходу платника;
 • на 2-х – 1/3 частина доходу;
 • на 3-х і більше – половина одержуваного доходу.

Адвокат для стягнення аліментів у Києві пропонує також допомогу з оформлення виплат фіксованого розміру. Для присвоєння максимальних сум виплат адвокати допомагають правильно скласти, зареєструвати позовну заяву. Збір достатньої доказової бази адвокатом для стягнення аліментів – основний критерій вдалого вирішення сімейного спору у суді.

Законом України встановлено граничні розміри аліментних платежів. З 2018 року сума не повинна перевищувати 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для дитини конкретного віку.

Допомога адвоката зі збільшення виплат

Звертаючись до юриста за консультацією з питань перерахунку аліментів, клієнт отримує повну інформацію про правила нарахування виплат, зміни їх розміру. Допомога на утримання дітей перераховується у більшу сторону на підставі:

 • необхідності у вартісному лікуванні;
 • перебування у платній медичній установі;
 • потреби у додатковому навчанні;
 • збільшення рівня одержуваного платником доходу;
 • швидкого зростання інфляції.

Для перегляду розміру аліментів адвокат, який здійснює діяльність у Києві, зобов'язаний правильно скласти позов. У заяві потрібно зазначати обґрунтовані претензії до платника, підтвердивши їх документально.

Ухвалення рішення здійснюється на підставі діючих нормативних актів, що регулюють сімейні відносини і правила нарахування аліментних виплат. Суддя може відмовити у перегляді сімейної справи за наявності у відповідача дітей від попереднього/теперішнього шлюбу, непрацездатних батьків.

Стягнення виплат через адвоката

При подачі позивачем заяви на стягнення аліментних виплат у мінімальному розмірі, справа розглядається судом у найкоротші терміни без присутності подружжя, що розлучилось. Протягом 3-х робочих днів суддя видає судовий наказ без можливості подальшого його оскарження відповідачем.

Для призначення грошової допомоги у більшому розмірі потрібно складати позов. У Києві адвокат для розрахунку аліментів у необхідному розмірі допоможе зібрати аргументовані дані, підтвердивши зазначену суму переліком потреб дітей.

Після ознайомлення з деталями, винесення судового рішення відповідач має право на оскарження у відведений законом України термін.

У результаті розгляду заяви ймовірність призначення заявленої суми родині прирівнюється до 95-99%, враховуючи індивідуальні обставини сторін.

Для надання послуги з нарахування виплат, перегляду призначеної допомоги, юрист ознайомить заявника зі списком необхідної документації. Залежно від ситуації клієнту необхідно підготувати копії:

 • паспорту;
 • ІПН;
 • свідоцтва про шлюб (його розірвання);
 • рішення суду про розірвання шлюбу (за наявності);
 • свідоцтва про народження на всіх дітей, що претендують на допомогу;
 • оригінал довідки про склад сім'ї.

Зазначені документи необхідно надати у 2-х примірниках.

Звертайтеся за консультацією з питань нарахування аліментів – для стягнення грошових коштів з боржника, збільшення, зменшення розміру платежів або позбавлення прав на дітей при їх несплаті.