Консультація юриста по розлученню

Щоб шлюборозлучний процес пройшов з дотриманням норм законодавства, врахуванням інтересів подружжя і дітей, найкращим варіантом є звернення по допомогу до кваліфікованого юриста.

Консультація юриста з розлучення в Україні

Консультація відносно розлучення у Києві може знадобитися кожній родині, яка бажає припинити шлюбні відносини. Особливо за наявності різноманітних труднощів, що виникають у період шлюборозлучного процесу. Особі без достатніх юридичних знань, що знаходиться в емоційній напрузі, важко розумно оцінити ситуацію і правильно підійти до процедури з розірвання шлюбу. Тільки професійна допомога адвоката з розлучень дозволить зробити все правильно, враховуючи інтереси кожного з подружжя.

Коли потрібна юридична допомога при розірванні шлюбу у Києві

Допомога юриста при розлученні необхідна у наступних ситуаціях:

  • Участь у шлюборозлучному процесі дітей.

Діти завжди ускладнюють процедуру розірвання шлюбу. Необхідно вирішити питання щодо проживання, забезпечення дитини та інше. Консультація юриста з розлучень допоможе розібратися з усіма цими питаннями через призму правових відносин. Бажання дитини або батьків не завжди достатньо для визначення принципів його фінансового забезпечення, виховання. Потрібно врахувати безліч юридичних нюансів для прийняття рішення щодо подальшої долі дитини.

  • Суперечки про розподіл майна.

При розірванні шлюбного союзу подружжя не завжди домовляється щодо питань відносно поділу майна. Основні причини – наявність нерухомості або автотранспорту, які потрібно ділити між собою подружжю. Юридична консультація з питань розлучення дозволить попередньо дізнатися подружній парі про частки майна, які можуть вони отримати після розлучення.

  • Припинення шлюбних відносин у Києві з іноземцем.

Ще один спірний момент – розірвання союзу з іноземною особою. На юридичній консультації ви будете проінформовані про всі особливості розірвання шлюбу.

Шлюборозлучний процес з іноземцем пов'язаний із багатьма нюансами: у разі недотримання правових норм він може затягнутися на невизначений час.

  • Шлюборозлучний процес без згоди одного з подружжя.

Найчастіше виникають ситуації, коли один учасник процесу бажає розірвати відносини, а другий – з таким рішенням категорично не згодний. Примирити подружжя або притягнути іншу сторону до відповідальності також допоможе юрист на консультації відносно розлучення. Компетентний адвокат зі значною практичною діяльністю допоможе переконати сторони прийти до обопільного рішення. В іншому випадку він підкаже шляхи вирішення тієї чи іншої ситуації.

  • Розірвання шлюбу в односторонньому порядку.

Процедура розірвання союзу може відбуватися і в односторонньому порядку: одна зі сторін може пропустити засідання зі шлюборозлучного процесу з об'єктивних і суб'єктивних причин. В односторонньому порядку можна розірвати шлюб з наступних причин – перебування в місцях позбавлення волі, недієздатність, неможливість встановити місцезнаходження особи.

Юридична консультація з розлучень – можливість позбутися від проблем стороні, яка бажає припинити шлюбні відносини.

Участь юриста у процесі розірвання шлюбу в Києві можлива як із залученням судових органів, так і без них. Розлучення може відбутися мирним шляхом: для вирішення правових питань, в яких подружжя є не компетентним, краще скористатися консультацією юриста.

При виникненні розбіжностей, конфліктних ситуацій і непорозумінь розлучатися доведеться через суд. Тоді, крім юридичної консультації з питань розлучення, потрібна буде допомога адвоката зі складання позовних документів, супроводу шлюборозлучного процесу у судовому органі.

Документальна база, необхідна адвокату для надання правової допомоги

Прийшовши на консультацію з питань розлучення, клієнт в обов'язковому порядку повинен надати:

  • паспорт;
  • документальне підтвердження реєстрації шлюбних відносин;
  • відомості про дітей (за їх наявності);
  • документи про право власності на майно (у разі його розподілу);
  • документи, що підтверджують факт перебування чоловіка в місцях позбавлення волі або визнання його недієздатним.

Перелік документації залежить від конкретних обставин. Основними при зверненні вважаються тільки перші 2 вищевказаних документи. Якщо подружжя, яке вирішило розлучитися, вже зверталося до суду, адвокату на юридичній консультації знадобиться також копія складеної позовної заяви.

Алгоритм співпраці з адвокатом

Перший етап успішної співпраці – відвідування консультації і роз’яснення проблеми. На підставі наданих даних юрист, дотримуючись правових норм, приймає рішення про подальші дії і повідомляє про них клієнту. За бажанням клієнта адвокат візьме безпосередню участь у шлюборозлучному процесі – у судовому або позасудовому порядку.

Переваги звернення до адвокатів з ведення шлюборозлучних процесів

Співпраця з юристом істотно заощадить як час, так і кошти. Процедура розірвання шлюбу відбудеться з урахуванням дотримання інтересів клієнта і потреб їх дітей.