Як подати форму реєстратору

Підтвердження відомостей про юридичну особу - зобов'язання, яке відповідно до українського законодавства покладено на керівників усіх функціонуючих підприємств. Щоб його виконати, необхідно подати форму 6 до реєструючого органу. Однак Закон "Про держреєстрацію юросіб і фізичних-осіб підприємців" містить досить туманні формулювання, а тому перед багатьма керівними особами постає питання, "як подати форму 6". З подібною проблемою до нас звернувся Олексій, і отримав вичерпну відповідь, яку ми наводимо нижче.

1. Термін подачі

Підтвердження відомостей про юридичну особу має здійснюватися щороку протягом місяця після календарного року з дня реєстрації. Наприклад, якщо реєстрація відбувалася 23.10.2015, то підтвердити відомості про юридичну особу потрібно не пізніше 23.11.2016. пропуск строку для підтвердження відомостей у держреєстратора загрожує малоприємними наслідками:

 • відмова в отриманні виписки ЄДР;
 • анулювання свідоцтва платника ПДВ;
 • відмова в його видачі.

2. Правила заповнення

Обов'язкова умова при підтвердженні відомостей про юридичну особу - це заповнення форми 6 на українській мові. Причому, писати слід:

 • машинописом;
 • вручну, але тільки друкованими літерами.

Вам належить заповнити такі відомості для підтвердження відомостей у держреєстратора:

На підставі чого діє юрособа: установчого документу чи модельного статуту.

 1. ІПН підприємства.
 2. Повне найменування.
 3. Організаційно-правова форма.
 4. Телефон.
 5. Адреса електронної пошти.
 6. Посада, прізвище, ініціали, підпис керівної особи.

Інформація повинна бути достовірною. В офіційному документі не допускається наявність помилок і виправлень.

Зверніть увагу, що зовсім недавно були затверджені нові реєстраційні форми (з 20.11.2015 р). Тому краще завжди звертатися до офіційних джерел, якщо ви шукаєте бланк документа, інакше можна знайти застарілий варіант. Тут ви зможете завантажити останню версію форми 6.

3. Органи, куди подається форма

У зазначеному вище законі фігурує поняття «держреєстратор», але не згадується конкретний державний орган, куди потрібно подавати форму 6. А через часту реорганізацію реєструючих органів керівники юридичних осіб приймають хибні рішення і не знають, де підтвердити відомості про підприємство.

На сьогоднішній день подача форми здійснюється в реєстраційні служби районних управлінь юстиції. Конкретніше визначити їх можна за місцем реєстрації .юридичної особи, тобто ви подаєте реєстраційну картку в ту службу, де повинні були підтвердити реєстрацію підприємства в Україні.

4. Спосіб подачі

Існує 3 можливих способу подачі:

 • особисто;
 • рекомендованим листом поштою;
 • через представника.

Останні два варіанти мають певні нюанси:

 1. Якщо документ надсилається поштою, то підпис керівної особи має бути завірений нотаріусом.
 2. Перед тим, як подати форму, представник повинен отримати від вас довіреність.

5. Подача через представника

Послуги щодо підтвердження відомостей про юридичну особу пропонує широке коло компаній. Проте вибрати надійного партера в їх особі - справа непроста. Рекомендуємо вам керуватися такими критеріями в процесі пошуку:

 • прийнятна, обґрунтована ціна;
 • швидкість роботи (в ідеалі - 1 день, максимум - 2);
 • авторитет серед клієнтів (можна судити з відгуків);
 • досвід в даній сфері діяльності (звертайте увагу на те, з якого періоду, компанія з'явилася на ринку послуг).

Кожному з них відповідає в повній мірі наше агентство. Завдяки нам підтвердження відомостей про юридичну особу пройде в потрібні терміни і непомітно для Вас. Потрібно тільки надати ксерокопію свідоцтва або виписки про держреєстрацію, щоб внесені в форму дані були вірними, а також - оформити довіреність.

Від нас ви отримуєте опис держреєстратора про прийняття форми 6. Вона є доказом того, що необхідна процедура була проведена в установленому законом порядку