Довідка про відсутність заборгованості по податках

Під час оформлення короткострокових позик фірмою, поповнення державного матеріального резерву, для відкриття точки безмитної торгівлі, ін. може знадобитися документальне підтвердження відсутності податкової заборгованості перед бюджетом.

Якщо вам необхідна довідка про відсутність заборгованості з різних держплатежів (податків, зборів) у терміновому порядку, і ви не бажаєте особисто відвідувати ДФС, збирати документи для її отримання, звертайтеся до нашої компанії. Ми надаємо послуги з видачі довідок з достовірною інформацією згідно із встановленим законодавством порядком.

Довідка з податкової служби про відсутність заборгованості: правові нюанси

Мета отримання довідки про відсутність заборгованості може бути різноманітною. Деякі особи замовляють документ для подачі заявки на участь у тендерних державних закупівлях, при здійсненні деяких валютних операцій, закупівлі зерна або при реєстрації інвестиційних проектів. Фактично довідка про заборгованість підтверджує законослухняний статус громадянина і своєчасне проведення ним розрахунків з державним і місцевим бюджетом.

Отримання довідки про відсутність заборгованості: механізм процедури, документи

Податкова служба здійснює автоматизований облік кожного платника податкових внесків і зборів. Для впорядкування інформації дані систематизуються в інтегровані картки. У них міститься вся інформація про проведені платниками операції, облікові показники, яка детально характеризує повноту розрахунків з бюджетами, цільовими фондами окремо з кожного виду платежу.

Для отримання довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом необхідно звертатися з письмовою заявою до ДФС за місцем реєстрації платника. Наприклад, якщо підприємство зареєстровано у Харківській області, то податкові органи Києва не мають можливості видати затребуваний документ.

Ви можете отримати спеціальну довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків у ДПС наступним чином:

  1. Оформіть заяву на отримання документу із зазначенням найменування установи, для якого необхідна довідка.
  2. Вкажіть у бланку нормативний документ, на підставі якого видається довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом, наприклад, постанова НБУ, КМУ, інший.
  3. Після отримання запиту протягом 5 днів ДПС перевіряє інформацію про заявника в інформаційно-облікових системах на предмет наявності будь-яких боргів з платежів.
  4. За відсутності заборгованості приймається рішення про видачу довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом, яка надсилається платнику податків.

Наша компанія пропонує заощадити ваш час на зіткнення з бюрократичним апаратом. Ви можете отримати довідку про відсутність заборгованості з податків у нашій компанії: документ матиме абсолютну юридичну силу. Для цього вам знадобиться надати:

  • копію виписки про держреєстрацію;
  • довіреність на представлення інтересів (якщо звертаєтеся не особисто, а через представника).

Наші фахівці самостійно заповнять бланк заяви з урахуванням вимог – контактні дані платника, код ЄДРПОУ, адресу і найменування організації, для якої готується документ.

Вам не потрібно буде очікувати рішення відносно видачі довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом протягом 5 днів. Ви маєте можливість отримати документ із повною і достовірною інформацією за 1-3 дні.

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом: коли неможливо отримати

Після реєстрації запиту заявника, який звернувся до податкової служби для отримання довідки про відсутність податкової заборгованості, установа перевіряє інформацію про стан розрахункових операцій. При виявленні фактів часткової або повної несплати, наявності боргів з одного або декількох видів платежів, довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків ДФС не видає. Платнику повідомляють про наявність боргу у письмовому вигляді. Орган зможе видати документ тільки після повного погашення боргових зобов'язань і повторного подання заяви.

Послуги з видачі довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом: наші переваги

Якщо вам потрібна довідка про відсутність податкової заборгованості зі зборів перед місцевим і державним бюджетом в екстреному порядку, звертайтеся до нашої фірми для отримання документу. Ми надаємо послуги з видачі довідок, виписок і інших документів для надання їх до різних інстанцій.