Отримання виписки з єдиного державного реєстру

В процесі ведення підприємницької діяльності часто виникають випадки, коли необхідні спеціальні документи, наприклад, витяг або виписка з єдиного державного реєстру. Ми займаємось даною процедурою з моменту подання запиту до моменту передачі документа клієнтові. Якщо вам потрібно замовити виписку з ЄДРПОУ терміново, тоді звертайтеся до нас. Кваліфіковані фахівці завжди раді допомогти вирішити проблеми, які виникають в складних юридичних питаннях або пов'язані з тривалим отриманням документів.

З аналогічним питанням, щодо отримання виписки з ЄДРПОУ, в нашу компанію звернувся представник ТОВ "Роял" Дмитро. У цьому матеріалі ми детально відповіли, де можливо взяти виписку з держреєстру, яким чином оформлюється документ, які зазначаються відомості, а також вартість його отримання. Якщо ви також зіткнулися з необхідністю оформлення даного документа, уважно ознайомтеся з представленої нижче інструкцією.

Де замовити виписку з ЄДРПОУ?

Часто трапляються випадки, коли взяти виписки з єдиного державного реєстру юридичні особи (ФО-П) не можуть через відсутність часу. Тоді отримати виписку з єдиного державного реєстру можна доручити юристам нашої компанії, які підготують документ за короткий період часу.

Від наших клієнтів часто надходить питання: "Де отримати виписку з ЄДРПОУ, якщо компанія фактично знаходиться в іншому місті?"

Поспішаємо вам повідомити, що замовити виписку з єдиного державного реєстру можна у держреєстратора, незалежно від місцезнаходження і реєстрації компанії (ФОП).

2. Як замовити виписку з ЄДРПОУ: поради по швидкому отриманню

Виписка ЄДРПОУ видається при реєстрації підприємства безкоштовно замість свідоцтва про держреєстрацію. Однак, якщо вам знадобилася ще одна виписка з ЄДРПОУ терміново, дотримуйтесь простих кроків з оформлення документа.

 1. Заповніть запит у письмовому або електронному вигляді, після чого надайте його уповноваженій особі.
 2. Сплатіть державне мито.
 3. Надайте реєстратору документ, що підтверджує факт оплати.
 4. Пред'явіть паспорт.

Після цього протягом 2 днів компетентний орган зобов'язаний видати бажаний документ. Якщо ви не можете самостійно звернутися в інстанцію, однак Вам потрібна виписка ЄДРПОУ терміново, замість вас може подати запит довірена особа.

3. Інформація, яка міститься в документі:

 1. Найменування організації або ФОП (без скорочень). Інформація вказується на підставі статуту та інших реєстраційних документів, що містяться в базі.
 2. Ідентифікаційний номер підприємства. У документі позначається код ЄДРПОУ (складається з 8 цифр), який присвоюється при реєстрації.
 3. Основні види економічної діяльності (КВЕД), зазначені і (або) доповнені в процесі існування юридичної особи (ФОП).
 4. Організаційно-правова форма власності - ТОВ, ЗАТ, ПП, ФОП, інше.
 5. Юридична адреса підприємства.
 6. Короткі відомості щодо керівного складу - на підставі даних, зазначених у статутних документах.
 7. Реєстраційний номер платника ЄСВ до Пенсійного фонду.
 8. Дані щодо постановки на облік в ДПІ, органах статистики.

Зазначені відомості можуть знадобитися вам при відкритті поточних і депозитних рахунків, під час подачі документів на участь в тендерах, в нотаріальному процесі, для отримання дозвільних документів, в інших випадках.

Таким чином, в даній статті ми максимально інформативно роз'яснили, де взяти виписку з єдиного державного реєстру, і наскільки швидко здійснюється процедура. Щоб отримати виписку з ЄДРПОУ швидко, звертайтеся в нашу компанію: ми оформимо документ, не відриваючи вас від роботи.