Отримати витяг з єдиного державного реєстру

Знадобився витяг з ЄДРПОУ, проте не знаєте де його можна оформити? Ми пропонуємо Вам довірити отримання витягу з Єдиного державного реєстру нашим фахівцям, які протягом 1-2 днів зможуть надати готовий документ. Ви можете замовити витяг з держреєстру, попередньо звернувшись в нашу компанію по телефону, особисто або електронною поштою. Ми гарантуємо, що оперативно отримаємо терміновий витяг з держреєстру, заощадивши ваш час. Адже наша основна місія - ефективна допомога клієнтам у здолані будь-яких перешкод, які виникають на шляху ведення бізнесу.

Для чого потрібен витяг з держреєстру?

Витяг з ЄДРПОУ - офіційний документ, який видається на спеціальному бланку з серією та номером, що відображає найбільш повну інформацію щодо ФОП або юридичної особи.

Документ може знадобитися в різних випадках:

 • для відкриття розрахункового рахунку;
 • виконання нотаріальних дій;
 • укладення угоди;
 • участі в тендерних торгах;
 • оформлення кредитного або лізингового договору;
 • розрахунків з контрагентами (наприклад, при укладенні договору поставки продукції, надання послуг);
 • отримання ліцензії;
 • на вимогу державних органів влади (слідчими органами поліції, прокуратури під час ведення кримінального провадження).

Як отримати витяг з держреєстру?

Процедура отримання документа досить проста, однак вимагає деякого часу.

 1. Щоб отримати витяг з ЄДРПОУ, зверніться до державного реєстратора з відповідним запитом. Слід зазначити, що видача документа здійснюється в будь-якому місті і області України незалежно від місця реєстрації ФОП або підприємства.
 2. Взяти витяг з єдиного держреєстру ви зможете тільки після надання паспорта і довіреності на представлення інтересів конкретної особи (при необхідності).
 3. Далі вам необхідно сплатити держмито. Вартість витягу з Єдиного державного реєстру становить 100 грн. При оплаті мита в банку стягується додаткова плата - комісія за обробку платежу (3-10 грн., в залежності від тарифів). Після внесення необхідної суми касир зобов'язаний вам надати квитанцію з датою і штампом.
 4. Після сплати державного мита вам необхідно пред'явити квитанцію держреєстратору. Протягом 2 робочих днів з моменту, коли ви замовляли витяг з реєстру, уповноважений орган зобов'язаний надати документ.

Другий спосіб, як отримати витяг з ЄДРПОУ через Інтернет

Завдяки вдосконаленню системи отримання документів з Єдиного держреєстру та впровадження електронного механізму можливо отримати витяг в єдиному державному реєстрі на офіційному сайті Міністерства юстиції України.

Ви можете скористатися онлайн сервісом при наявності банківської карти Visa / MasterCard і доступних засобів на ній.

Покрокова інструкція:

 1. Виберіть пункт "Створити запит".
 2. Вкажіть тип документа, критерії пошуку.
 3. Виберіть необхідний перелік відомостей зі списку, який необхідно отримати.
 4. Проведіть оплату послуги: вкажіть номер карти, термін її дії.
 5. Для отримання оригіналу бланка поштою вкажіть адресу електронної пошти.
 6. Натисніть кнопку оплатити.
 7. Протягом 5 хвилин вам буде надана інформація, що запитується.

Переваги отримання витягу в нашій компанії!

Ви все-таки не хочете витрачати свій дорогоцінний час на оформлення запитів та самостійне отримання витягу з ЄДРПОУ? Ми пропонуємо найбільш раціональне рішення: замовити послугу в нашій компанії і довірити отримання витягів з ЄДРПОУ команді професіоналів.

Юристи нашої компанії зможуть отримати витяг з єдиного державного реєстру в найкоротші терміни. Для цього необхідно надати лише код компанії.