Отримання довідки статистики за 1 годину

Якщо вам в процесі здійснення підприємницької діяльності необхідно терміново отримати довідку статистики в місті Київ, ми готові запропонувати свої послуги з оформлення даного документа. Наша компанія оформить довідку протягом однієї години без вашої присутності. Територія обслуговування клієнтів – Україна. Звертайтесь до наших юристів по телефону або замовляйте послугу безпосередньо на сайті.

Отримання довідки в нашій компанії всього за одну годину

Для виконання замовлення юристові необхідно надати лише код ЄДРПОУ компанії. Мінімальна вартість послуги оформлення довідки статистики в нашій фірмі – 250 грн.

Надання відомостей здійснюється кожного дня. У випадку відправлення довідки Укрпоштою або Новою Поштою, витрати на доставку оплачуються замовником по факту отримання.

Як отримати довідку статистику самостійно?

Для швидкого та юридично правильного оформлення довідки статистики важливо чітко дотримуватись наведеної нижче інструкції:

  1. Підготувати інформацію про ваше підприємство (організацію) – повне найменування, код ЄДРПОУ.
  2. Звернутись до органу статистики з запитом про отримання відповідного типу інформації.
  3. У випадку звернення через представника, потрібно мати довіреність.
  4. Подайте запит виконавцеві територіального органу статистики особисто або поштою.
  5. Сплатіть державне мито за оформлення довідки, надайте квитанцію або платіжне доручення (сума 31,13), отримайте довідку (надається зазначеним в запиті способом).

Юристи нашої компанії зможуть отримати довідку статистики в найкоротші строки. Все, що потрібно від Вас – код ЄДРПОУ компанії.