Купити готові ТОВ з ПДВ - Київ і Київська область. Вартістю 2500 грн.

Сторінки

Економте свій час і купуйте чисті фірми ТОВ по Ціні від 2500 грн.

При зверненні до нашої компанії ми гарантуємо, що ви купите ТОВ з ПДВ у Києві за найкращою ціною і будете позбавлені можливих проблем. Ми готові допомогти вам і надалі супроводжувати діяльність підприємства, у тому числі і з вирішенням виникаючих господарських проблем.

Продаж ТОВ – досить складна процедура. Якщо ви хочете купити готове ТОВ у Києві, наша компанія обов'язково допоможе вам з вибором. Однак попередньо ознайомтеся з нюансами даного процесу. Купити ТОВ з ПДВ (Київ) можна за різною вартістю: ціна залежить від ряду моментів, які розглянемо далі.

Як відбувається процедура купівлі-продажу

Перш ніж ви купите ТОВ з ПДВ у Києві, ми детально проконсультуємо вас про всі юридичні нюанси. Дуже важливо відразу провести бухгалтерський і юридичний аудит підприємства, оскільки фірма, яка вже здійснює діяльність, може мати цілий ряд проблем. Аудит включає аналіз правовстановлюючих та робочих документів, щоб продаж ТОВ пройшов без проблем.

Вирішуючи питання, як купити ТОВ, ви повинні пам'ятати: наявність у фірми певних боргів має бути строго обумовлено в умовах договору. Навряд чи ви бажаєте придбати фірму із заборгованістю, навіть мінімальною. Надалі ця проблема може обернутися арештом активів. Перш ніж ви купите готове ТОВ, ми обов'язково перевіримо наявність у фірми боргів: це обов'язкова частина нашого аудиту.

Далі необхідно підготувати пакет документів для укладання угоди купівлі-продажу. Продаж готових ТОВ у Києві проходить шляхом укладення договору, а також проведення процедури зміни складу засновників (зазначаються ваші дані і довірених осіб).

Продаж готових ТОВ здійснюється через нотаріальне оформлення документів в обов'язковому порядку. Для представлення ваших інтересів у держреєстратора з питань перереєстрації фірми потрібно оформити довіреність на нашого фахівця. Реєстратору подаються такі документи:

  • статут у новій редакції;
  • договір купівлі-продажу корпоративних прав;
  • копії документів нових засновників;
  • довіреність представника.

Після цього наш фахівець отримає виписку з ЄДР із вашими реквізитами. З цього моменту ви станете законним власником нової фірми. Скориставшись нашими послугами, ви купите ТОВ без боргів і прихованих проблем.

Деякі особливості угоди

Можливо, ви часто зустрічали оголошення: продаємо ТОВ з ПДВ і без боргів. Звертаємо увагу: непідготовленій людині досить складно правильно проаналізувати стан фірми у плані фіскального і дебіторського стану. Продаж готових ТОВ найчастіше проводиться з приховуванням наявних проблем, особливо, якщо у фірми є борги зі сплати податків або перед іншими суб'єктами господарської діяльності.

Саме на подібні готові ТОВ (Київ) з прихованими боргами можна наштовхнутися у процесі самостійного пошуку об'єкту для покупки. Щоб не отримати разом із придбанням накопичені борги, радимо звернутися до нас. Рішення про те, чи купувати готове ТОВ у Києві приймаєте ви. У свою чергу, представник компанії проведе детальний аналіз підприємства з розкриттям усіх проблем.

Купити ТОВ з ПДВ, Київ, можливо за різними цінами. Занадто низька вартість зазвичай насторожує, а середній рівень ціни – найбільш оптимальний варіант. Ми продаємо готові ТОВ за ціною від 2500 грн.: на консультації прийнятна вартість обговорюється з клієнтом в обов'язковому порядку.

Чому варто скористатися нашими послугами

Продаж ТОВ в Києві – процедура, що вимагає знань нормативно-правової бази та законодавства. Проблеми, з якими можна найчастіше зіткнутися, полягають саме у фінансовій історії фірми, а не у процесі купівлі-продажу. Ми обов'язково проведемо аудит, щоб ви могли купити ТОВ за ціною, яка вас влаштує.

Щоб купити ТОВ з ПДВ, від вас знадобляться:

  1. Паспорт.
  2. ІПН.

Всі інші процедури проведуть наші фахівці. За бажанням ми будемо інформувати вас про деталі угоди. Однак найчастіше наші клієнти бажають економити час, не вникаючи у подробиці. Головне – швидше стати законним власником нової фірми.

Рахуйте свій час і купуйте чисті фірми ТОВ

Продаж ТОВ з ПДВ здійснюється набагато простіше, ніж відкриття нового товариства, з отриманням свідоцтва платника податку на додану вартість. Фіскальні органи звертають особливу увагу на нові фірми без будь-якої історії господарської діяльності. Старі підприємства, які регулярно сплачують податки і не мають інших проблем, не викликають інтерес у податкової служби. Тому даний нюанс слід враховувати при купівлі компанії.

Ми продаємо готові ТОВ, забезпечуючи чистоту угоди і надання повної інформації про підприємство. Ви також можете самостійно вибрати фірми для покупки, а ми проведемо аудит і підготуємо документи для угоди. В результаті ви можете купити готове ТОВ із гарантією дотримання законності при здійсненні процедури.

Наші головні переваги – великий досвід роботи у даній сфері і безліч успішних угод. Вартість наших послуг із забезпечення продажу ТОВ у Києві – договірна. Звернувшись до нас, ви станете повноправним власником підприємства без витрачання часу на підготовку і оформлення документів.