Податкові спори

У даній статті, ми більш детально поговоримо про те, що таке податкові спори і як їх виграти.

Податкові спори - це юридичні ситуації, які пов'язані з тією чи іншою конфліктною ситуацією між суб'єктом господарювання та податковим органом. Податковий спір починається ще на стадії винесення податковим органом будь-якого рішення, з яким не згоден суб'єкт господарювання аж до вирішення судової суперечки в судовому органі.

За допомогою досвідченого юриста, практично кожен судовий спір можливо вирішити ще на досудовій стадії. Наприклад, в Вашу компанію прийшла податкова поліція з постановою про проведення обшуку. Досвідчений юрист в першу чергу перевірить сам документ, що дає право на проведення обшуку, здійснить контроль за самою процедурою обшуку, в разі виявлення незаконних дій з боку правоохоронних органів оскаржить в адміністративному порядку дії або бездіяльність співробітників правоохоронного органу.

Стадія судового вирішення податкового спору, є далеко не найпривабливішою для суб'єкта господарювання. Проте, коли справа доходить до суду, то найбільш правильним рішенням для підприємства, буде найняти досвідченого юриста, який спеціалізується саме на податкових спорах. Саме юрист зможе вибрати найбільш правильну позицію, підготує потрібний пакет процесуальних документів, виступить в суді і в разі необхідності, здійснить контроль за дотримання законодавства під час судового процесу. У разі доцільності та юридичної перспективності підготує апеляційну і касаційну скаргу.