Хочете купити фірму у Києві? Продаж готових фірм і підприиэмств з ПДВ

Сторінки

Чим придбання фірми з пдв вигідніше її створення з нуля

Останнім часом продаж готових підприємств Київ вивела до числа найбільш популярних міст за кількістю угод з купівлі-продажу юридичної особи. Купити фірму у Києві намагаються не тільки інвестори з інших регіонів України, а і представники столичного бізнесу. Ціна нової компанії може залежати від багатьох критеріїв. Наявність у фірми статусу платника податку на додану вартість та її репутація – основні ціноутворюючі фактори.

Куплю готову фірму з ПДВ: нюанси і переваги

Інтерес інвесторів у придбанні компанії очевидний: купити нову фірму набагато простіше, ніж, наприклад, реєстрація ТОВ у Києві з нуля. Не потрібно проходити всі необхідні процедури і отримувати свідоцтво платника ПДВ. Хоча дані процедури і не дуже складні, проте для осіб без юридичної освіти вони загрожують можливістю допущення деяких помилок.

Наскільки купити готову фірму вигідніше на відміну від її створення розглянемо далі. У першу чергу, інвестор позбавляється обов'язкових реєстраційних процедур і втрати часу. Процедура передбачає затвердження статуту підприємства, створення певного статутного капіталу, роботу з державним реєстратором та інші нюанси. Продаж готових фірм через нашу компанію дозволяє позбавити інвестора від подібних дрібниць.

Основні переваги готових компаній:

  1. Готове підприємство – це законно зареєстрована юридична особа. Як правило, юрособа має повністю сформований статутний капітал, її поставлено на облік у податковій інспекції, у всіх обов'язкових фондах, має статус платника ПДВ (або єдиного податку).
  2. Фірма може мати відкритий рахунок у банку, оформлену ліцензію.
  3. При продажі готової фірми відбувається зміна складу засновників і директора, проводиться державна реєстрація установчих документів у новій редакції.
  4. Після придбання підприємства можливо здійснювати господарську діяльність вже у перший же день.

Актуальні пропозиції з продажу підприємств (ТОВ, ПП) платників ПДВ, а також фірм із будівельними та іншими видами ліцензій можна вибрати на нашому сайті. Вище розміщені актуальні пропозиції (з цінами) з продажу готових ТОВ з ПДВ.

Вигідні сторони покупки готових організацій

Репутація – важливий фактор у бізнесі. Купити фірму у Києві з уже напрацьованим іміджем може бути набагато вигідніше, ніж створювати його з нуля для нової організації. Продаж підприємства в Україні найчастіше спрямований саме на збереження популярності та репутації юридичної особи на ринку. Для нових організацій завоювання авторитету, доброго імені серед колег і клієнтів може здійснюватися не один рік.

Ще одна причина купити фірму з ПДВ у Києві – податковий імідж. Фіскальні органи уважні до нових фірм, проте досить лояльні до організацій з позитивною податковою репутацією. Готові фірми у Києві з подібною репутацією – вигода для інвестора у плані відсутності зайвої підозрілості з боку фіскальних органів.

Як відбувається процес купівлі нової фірми з ПДВ

Продаж готової фірми у Києві не становить особливих труднощів для продавця або покупця. Купити фірму з ПДВ можна шляхом відчуження корпоративних прав – часток усіх учасників. Як показує практика, такий варіант найчастіше використовується в Україні, оскільки відрізняється спрощеною схемою оформлення.

Етапи перереєстрації фірми на нового власника:

  1. Продаж готових фірм здійснюється шляхом оформлення відповідного договору.
  2. Розробляється статут у новій редакції.
  3. Документи реєструють в ЄДР.

Продаж фірми веде до переходу права власності на активи до нових власників. Процедура займає не більше 2-х днів. В результаті інвестори купують організацію з ПДВ, доброю репутацією і позитивним податковим іміджем.

Готові фірми – Київ: важливі нюанси

Перед прийняттям рішення придбати готову компанію слід приділити увагу наступним моментам. У фірмі потрібно буде провести юридичний і бухгалтерський аудит з метою виявлення всіх видів заборгованостей перед контрагентами і податковою службою.

Типова помилка недосвідчених бізнесменів, які вважають – куплю готові фірми і відразу буду працювати. Будь-яка готова фірма, ціна на яку цілком прийнятна, може мати приховані проблеми. Тільки фахівець в юридичній або бухгалтерській сфері допоможе розібратися, наскільки продаж підприємств на подібних умовах вигідний або ризикований для інвестора.

Перш ніж купити готові фірми, необхідно провести аудиторську перевірку підприємства. Куплю фірми з ПДВ – не просто виявлення бажання придбати діючий бізнес. Мета покупки – отримання компанії, яка буде приносити дохід, а не проблеми правового або податкового характеру.

Оголошення з типовим запитом – куплю фірму з ПДВ – не завжди означає факт придбання чистої організації. Ми не будемо зупинятися на незаконних нюансах: радимо інвестувати виключно у проекти, що знаходяться у правовому полі України. Продаж підприємств, Київ, через нашу фірму здійснюється тільки з дотриманням чинного законодавства. Гарантуємо законність процедури і податкову чистоту фірми.

Якщо ви не впевнені, як купити фірму з ПДВ правильно – звертайтеся до професіоналів

Купити готові фірми вигідніше і швидше шляхом звернення до фахівців нашої компанії. На консультації ви дізнаєтеся, де купити фірму, як слід підійти до вибору, на що звернути увагу. Також ми пропонуємо комплексний професійний супровід усіх стадій угоди.

Продаж фірм (Київ) через нашу компанію передбачає проведення попереднього аудиту підприємства. Якщо вам необхідно придбати вже готове підприємство з відповідною ліцензією або без ліцензії (не із запропонованого списку), ми готові підібрати потрібну організацію і надати повний юридичний супровід угоди.

Із нами покупка нового бізнесу стане задоволенням!