Реєстрація приватного підприємця

Якщо ви вирішили відкрити невеликий бізнес, кращим вибором для початку буде реєстрація ПП - найпростіший варіант для підприємців-початківців. Реєстрація (ПП) Київ не займе багато часу, а якщо вам потрібна професійна допомога, ми готові надати послугу по одному зі своїх профілів. З іншого боку, якщо ви хочете знати, як відкрити ПП в Україні самостійно, ми опишемо всю процедуру детально в цій статті.

Процедура оформлення ПП складається з декількох етапів, причому весь порядок максимально спрощений останніми змінами в Українському законодавстві. У будь-якому випадку, перед тим як зареєструвати ПП, слід уважно підготувати документацію:

  • заява про реєстрацію;
  • заява про обрання відповідної системи оподаткування;
  • паспорта;
  • довіреність (якщо оформлення ПП проводить представник).

Зібравши пакет документів, необхідно звернутися до державного реєстратора свого району. Зверніть увагу, що документи (заява на відкриття ПП в Україні) повинні бути заповнені без помилок і виправлень. Залежно від вашого бажання, ви можете вибрати певну систему оподаткування, про що подається додаткова заява. Спеціально відвідувати фіскальні органи необхідності немає - дані передаються в електронній формі через єдиний реєстр, хоча на практиці дуже часто бувають і виключення із загальних правил.

До процедури відкриття ПП Українське законодавство не пред'являє особливих вимог, але ми нагадуємо, що найважливішим залишається правильне заповнення документів, а також наявність повноважень у особи, яка буде звертатися до державного реєстратора від вашого імені. Помилки в цьому плані дуже часто призводять до відмов, а це проста втрата часу, тим більше що служби досить перенавантажені і не завжди вдається зареєструвати ПП (Київ) відразу в день звернення.

Якщо ви хочете, щоб реєстрація ПП пройшла максимально швидко, вам краще звернутися до професіоналів. Досвід юристів і напрацьовані контакти дозволяють не затягувати процес і виконати завдання максимально оперативно.

До відкриття ПП законодавство допускає осіб, які досягли віку 18 років, в іншому випадку їм потрібен спеціальний дозвіл батьків.

Перед тим, як відкрити ПП, обов'язково продумайте яку систему оподаткування краще обрати для вашого бізнесу. Як правило, більшість підприємців-початківців обирають спрощену. Сам порядок оформлення ПП не дуже складний, але помилки, наприклад у виборі оподаткування, можуть привести до необхідності сплати зайвих грошей у вигляді податків. Перед тим, як оформити ПП, ви можете звернутися за консультацією до наших фахівців, і ми допоможемо вибрати оптимальний варіант саме для вашої ситуації.

Ми розповіли вам як відкрити ПП в Києві, але у вас все одно можуть виникнути деякі проблеми при підготовці документів або взаємодіями з бюрократами з державних служб. Звернувшись до професійних юристів, ви будете позбавлені не тільки від необхідності витрачати час в різних інстанціях, а й максимально оперативно станете офіційно зареєстрованим підприємцем.

Вид послуг

Строки

Вартість

1.

Реєстрація приватного підприємця (ПП) на території Києва

2-3 робочі дні

500 грн.

2.

Реєстрація ПП в Київській області

До 5 робочих днів

Від 1000