Бухгалтерські консультації

До Ваших послуг консультації бухгалтера в Києві і передмісті. Звертайтесь, досвідчені фахівці дадуть відповідь на будь-які питання. Роз'яснять моменти в законодавстві. Дадуть корисні поради щодо виходу зі складної ситуації.

Коли може знадобитися бухгалтерська консультація

 1. Якщо виникло ускладнення при інтерпретації закону. Право, що регулює фінансово-господарську діяльність, настільки складне, що часто викликає труднощі навіть у професіоналів експертного рівня. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, доводиться робити запити до держорганів. Але часу на листування з податковою часто просто немає. В цьому випадку можуть допомогти консультації з бухгалтерського обліку та податкових питань.
 2. Якщо попереду перевірка, і немає впевненості в прийнятих рішеннях. Досвідчені юристи та аудитори допоможуть виправити помилки, які були допущені, якщо це можливо. Вибрати оптимальну стратегію, якщо зробити вже нічого не можна. Правильна лінія захисту може на багато знизити штрафні санкції.
 3. Якщо податкова виявила порушення і виписала величезний штраф. Своєчасна грамотна бухгалтерська консультація може допомогти. У більшості випадків розмір санкцій можна значно зменшити. Іноді штрафів вдається уникнути повністю.
 4. Якщо відкривається нове підприємство, і потрібно вибрати систему оподаткування, і зробити постановку бухгалтерського обліку. Питань безліч. Правильно відповісти на них власник невеликого підприємства самостійно в 99% випадків не може. Своєчасна допомога профільного фахівця дасть можливість оптимізувати облік, що дозволить уникнути непотрібної роботи і помилок, які нерідко виникають внаслідок надмірного ускладнення бухгалтерії. Крім того, грамотне фінансове планування дасть можливість вибрати оптимальну систему оподаткування з урахуванням можливих змін доходів.

Бухгалтерські консультації: кому ми можемо виявитися корисні

Власники і керівники компаній сподіваються знайти компетентного бухгалтера, змінюючи одного за іншим. Збільшують зарплату. Вірять, що в кінці кінців пощастить. Але причина великого числа помилок в обліку ФОП, а також роботі бухгалтерів ТОВ - незнання вузькоспеціалізованих питань. Єдиний працівник просто не може їх знати. Наші юристи, аудитори та бухгалтери, які проводять консультації з ведення бухгалтерського обліку, витрачають багато часу на вивчення сформованої судової практики та роз'яснення компетентних органів. Це допомагає давати правильні відповіді, навіть на ті питання, які нечітко прописані в законодавстві.

Бухгалтер, який веде все підприємство, ніколи не знатиме тонкощів. Просто тому, що у нього немає часу на вивчення величезного масиву роз'яснювального матеріалу. Тому невеликим підприємствам рекомендується крім бухгалтера мати консультанта або декількох консультуючих фахівців, компетентних в різних сферах діяльності підприємства. Будь-якій компанії необхідний бухгалтер, юрист і аудитор. І якщо їх немає в штаті, доцільно мати заштатних помічників. Їх участь буде потрібна нечасто, але це допоможе заощадити чимало коштів і часу. У важкій ситуації своєчасна консультація бухгалтера може мати вирішальне значення на долю підприємства. Оскільки виявлені контролюючими органами порушення іноді ведуть до припинення діяльності компанії.

Бажано, щоб позаштатний консультант, так само як і постійний бухгалтер, не змінювався надто часто. Спеціаліст або група фахівців компанії, які добре знають вашу фінансову історію, зможуть принести більше користі.

Які послуги ми пропонуємо?

Очні консультації в офісі компанії. Ми не даємо швидких відповідей по телефону, але несемо відповідальність за дані рекомендації. Наші фахівці, які проводять бухгалтерські консультації, можуть відповісти на питання усно або підготувати письмову відповідь.

Чим можуть бути корисні фахівці нашої компанії:

 1. Допомагаємо спланувати витрати і вибрати оптимальну систему оподаткування. Фахівці компанії також дадуть відповідь на будь-які питання, що стосуються питань оподаткування.
 2. Даємо поради щодо правильного оформлення первинної документації.
 3. Надаємо допомогу в складанні фінансової звітності.
 4. Проводимо бухгалтерські консультації з питань постановки та організації обліку.
 5. Консультуємо по трудовому законодавству та кадровому обліку.

Якщо вам не вистачає знань у правовій сфері, звертайтеся, ми спробуємо допомогти.

Консультації бухгалтера в Києві: наші переваги

 1. У нас велика команда сильних фахівців із значним досвідом в області бухгалтерії.
 2. Наш досвід консультування дозволяє оптимально взаємодіяти в режимі віддаленої допомоги.
 3. Ми готові давати розгорнуті відповіді на максимально конкретні питання, виходячи з представлених вами документів.

Якщо вас бентежить невирішене питання, і ви не знаєте, чи правильно поступили, рішенням можуть стати бухгалтерські консультації в Києві. Отримайте допомогу професіонала вчасно, і вам не доведеться платити пені і штрафи в майбутньому. Вартість наших послуг окупиться сторицею.