Ведення бухгалтерського обліку ТОВ

Однією з найбільш затребуваних послуг, що надаються нашою командою, є ведення бухгалтерського обліку ТОВ в Києві, яке необхідно абсолютно кожному підприємцю. Якщо ви є представником малого, середнього чи великого бізнесу і вам потрібна кваліфікована допомога бухгалтерської фірми, то наші фахівці допоможуть у вирішенні цього питання.

Що входить у ведення бухгалтерського обліку ТОВ: перелік наших послуг

Ми надаємо наступний комплекс послуг з бухгалтерського обслуговування:

 1. Аналіз і оцінка ведення бухгалтерського та податкового обліку ТОВ на момент укладення договору на обслуговування з наданням отриманих даних керівнику компанії.
 2. Відновлення податкового і бухгалтерського обліку за попередні періоди функціонування.
 3. Розробка методології ведення бухобліку в ТОВ, орієнтованої на специфіку господарської діяльності компанії.
 4. Допомога в складанні фінансової та податкової звітності.
 5. Комплексне поточне ведення бухгалтерського обліку ТОВ згідно з нормами закону, що включає:
 • складання первинного документообігу;
 • відображення операцій господарської діяльності в програмі ведення бухгалтерії в ТОВ з формуванням проводок;
 • підготовку та надання в державні органи відповідну звітність;
 • оптимізацію оподаткування, що включає розробку варіантів ведення бізнесу з мінімальним податковим навантаженням.

Крім того, в рамках договору з надання послуг на ведення бухобліку ТОВ наші фахівці нададуть вам юридичну та податкову підтримку, що включає:

 • своєчасні відповіді на запитання, що стосуються ведення бізнесу;
 • допомога в ході проведення перевірок аудиторськими та податковими службами.

Чому аутсорсингове ведення бухгалтерії у ТОВ - це вигідно

Можна виділити кілька плюсів ведення бухобліку в ТОВ на договірній основі:

Економічний аспект

Штатний бухгалтер вимагає безліч витрат: від обладнання робочого місця до витрат на атестацію та підвищення кваліфікації. В ході ведення обліку ТОВ за умовами договору платити потрібно тільки за фактом надання послуг.

Професіоналізм

Штатним бухгалтером ведення ТОВ може супроводжуватися помилками: він особисто не несе фінансову відповідальність за діяльність компанії. Сторонні фахівці відрізняються високою кваліфікацією і досвідом роботи: відповідальність за роботу тут повністю лежить на них.

Якість

Бухгалтерський облік пов'язаний зі знанням постійно оновлююваних нормативних актів. Причому потрібно не тільки підвищувати кваліфікацію, а й оновлювати програми з ведення бухобліку для ТОВ - укладений договір передбачає і це. У вашому розпорядженні завжди буде актуальна бухгалтерська база, і фахівці, які здійснюють свою діяльність у повній відповідності з чинним законодавством.

Переваги звернення в нашу компанію

Ми пропонуємо як постійну, так і одноразову співпрацю. Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • консультацію фахівців з будь-якого питання, пов'язаного з веденням бухгалтерії для ТОВ, і в будь-який зручний для вас час;
 • кваліфікованих і досвідчених співробітників;
 • вигідні умови співпраці: ми працюємо з клієнтами різної купівельної спроможності і орієнтуємося на інтереси кожного з них.

Крім того, скориставшись нашими послугами з ведення бухгалтерського обліку для ТОВ, ви зможете звільнитися від самостійного вирішення бухгалтерських питань і спрямувати енергію на безпосередній розвиток бізнесу.

Якщо ви хочете вести бухгалтерію прозоро і грамотно, якщо ви хочете убезпечити себе від проблем з контролюючими інстанціями, то наша команда готова ефективно оптимізувати вашу діяльність.

Наші фахівці перевірять вашу документацію на правильність ведення обліку, виявлять можливі помилки, відновлять бухгалтерський облік, допоможуть грамотно вести подальшу бухгалтерію і представлятимуть ваші інтереси в перевіряючих структурах.

Уклавши угоду про ведення бухгалтерії ТОВ, ви отримайте:

 • професійне обслуговування;
 • оптимальні ціни;
 • сумлінне ставлення до роботи;
 • оперативність.