Бухгалтерський супровід Київ

Частковий або повний бухгалтерський супровід підприємств в місті Києві являє собою послуги з виконання облікових операцій компаній за певну плату. Співпрацюючи з нами, організації знімають з себе відповідальність за правильність ведення документації і подання звітності, за сплату платежів до бюджету і знання стандартів бухобліку та податкового законодавства.

Наша команда не тільки надасть консультацію з діючого бізнесу, але і допоможе організувати систему обліку при освоєнні нового напрямку. Ви самі зможете вибрати вид послуг: від бух-супроводу на кожному його етапі до ведення окремих операцій.

Що входить у бухгалтерський супровід підприємств: правові аспекти послуги

Частковий або повний бухгалтерський супровід в Києві значно спрощує ведення бізнесу. Економиться як час, так і гроші: для грамотного ведення обліку необхідно постійно підвищувати кваліфікацію і стежити за змінами в законодавстві. А штрафи і пені, нараховані за неправильне ведення обліку або несвоєчасні платежі в бюджет, перекриють вартість послуг за договором.

Послуги на бухгалтерський супровід організації включають в себе:

1. Консультаційну підтримку

В силу постійної зміни в законодавстві, організації потрібна допомога в роз'ясненні нововведень. І якщо в подальшому компанія зможе самостійно вести бухоблік, то в період становлення бізнесу послуги з бухгалтерського супроводу підприємства будуть дуже доречними. Тільки досвідчені фахівці в області бухгалтерії, уважно вивчають всі зміни, зможуть дати грамотну консультацію.

2. Підготовка документації

Бухгалтерський облік підприємства передбачає роботу з великими обсягами інформації. Знизити навантаження і уникнути помилок при веденні бухобліку допоможе договір на послуги з бухгалтерського супроводу, який включає:

 • ведення розрахунків з контрагентами;
 • облік доходів і витрат;
 • робота з підзвітними особами;
 • нарахування зарплатні;
 • операції по руху матеріальних цінностей;
 • надання звітності та багато іншого.

Уклавши договір, компанія сама визначає ступінь участі третьої сторони в обліку. Скористатися послугами бухгалтерського супроводу можна як вибірково, так і повністю.

3. Відображення бізнес-процесів в бухгалтерських програмах

Крім паперової тяганини послуги бухгалтерського супроводу фірм включають автоматизацію обліку. Це дозволяє знизити ймовірність помилок і прискорити робочий процес.

4. Супровід при перевірках

Діяльність компанії знаходиться під контролем відповідних органів, які можуть здійснювати як планові, так і позапланові перевірки. Скориставшись послугами з бухгалтерського супроводу фірми в місті Київ, ви можете розраховувати на допомогу фахівців і в цьому випадку. У компетенції нашої команди відстояти ваші законні інтереси: ми з'ясуємо, чи є перевірка законною і зробимо все, щоб вона закінчилася для Вас сприятливо.

Перелік документів, необхідний для надання послуги

Для ведення бухгалтерського супроводу нашою організацією знадобляться наступні документи:

 • свідоцтво про Державну реєстрацію і виписка з ЄДРПОУ;
 • документи, що засвідчують постановку компанії на облік в Пенсійний Фонд і ФСС;
 • накази;
 • відомості про відкриття банківського рахунку та виписку з рахунків з моменту діяльності компанії;
 • звітність за попередній період;
 • дані про нарахування зарплати співробітникам.

Надання всієї необхідної документальної бази зробить співпрацю з бухгалтерського супроводу підприємств взаємовигідним: тільки повна картина сприяє правдивості відображення даних.

Переваги звернення до спеціалістів

Звернувшись в нашу компанію, ви отримуєте надійного та вигідного партнера. Вся відповідальність за бухоблік організації лягає на нас: від ведення документації та автоматизації обліку до здачі звітності та захисту інтересів фірми при перевірках.